Αρχική Νέα Εκπαίδευση - Επιστήμη Μόνιμοι 215 εκπαιδευτικοί, όλα τα μαθήματα

Μόνιμοι 215 εκπαιδευτικοί, όλα τα μαθήματα

243

 Από το Υπουργείο Εθνικής Παιδείας και Θρησκευμάτων ανακοινώνεται ο διορισμός 215 εκπαιδευτικών, οι οποίοι διορίζονται ως μόνιμοι εκπαιδευτικοί από τους πίνακες διοριστέων του ΑΣΕΠ 2005.
Ειδικότερα διορίζονται 67 του κλάδου ΠΕ08 Καλλιτεχνικών Μαθημάτων, 94 του κλάδου ΠΕ09 Οικονομολόγων, 27 του κλάδου ΠΕ10 Κοινωνιολόγων και 27 του κλάδου ΠΕ15 Οικιακής Οικονομίας.
Οι διοριζόμενοι οφείλουν να παρουσιαστούν για ορκωμοσία και ανάληψη υπηρεσίας στις Διευθύνσεις Εκπαίδευσης όπου διορίζονται από 19/09/2005 έως και 21/09/2005.





















































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ











ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ08- ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ









Α/Α


ΕΠΩΝΥΜΟ


ONOMA


ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ


ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ


ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ


1


ΑΓΑΘΟΣ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΠΗΝΕΛΟΠΗ


Α΄ Λέσβου


2


ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΥ


ΜΑΡΙΝΑ


ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΣΟΦΙΑ


Γ΄ Ιωαννίνων


3


ΑΜΑΝΑΤΙΑΔΟΥ


ΧΡΥΣΗ


ΑΝΔΡΕΑΣ


ΠΕΤΡΑ


Α΄ Καστοριάς


4


ΑΝΔΡΙΩΜΕΝΟΣ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ


Γ/ΣΙΟ ΚΑΣΤΕΛΟΡΙΖΟΥ ΛΤ


5


ΑΝΘΥΜΙΔΟΥ


ΑΓΓΕΛΙΚΗ


ΧΡΗΣΤΟΣ


ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ


Α΄ Λασιθίου


6


ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ


ΠΕΡΙΚΛΗΣ


ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΦΩΤΕΙΝΗ


Β΄ Θεσπρωτίας


7


ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ


ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


ΜΙΧΑΗΛ


ΕΥΑΝΘΙΑ


Α΄ Χίου


8


ΑΣΜΑΡΓΙΑΝΑΚΗ


ΝΕΚΤΑΡΙΑ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΕΥΓΕΝΙΑ


Β΄ Ηρακλείου


9


ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ


ΑΡΤΕΜΙΣ


ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ


ΧΡΙΣΤΙΝΑ


Γ΄ Εβρου


10


ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ


ΕΙΡΗΝΗ


ΠΕΤΡΟΣ


ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


Β΄ Ιωαννίνων


11


ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ


ΒΑΣΙΛΙΚΗ


ΜΙΧΑΗΛ


ΝΙΚΗ


Β΄ Καστοριάς


12


ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑ


ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ


ΗΛΙΑΣ-ΗΛΙΟΔΩΡΟΣ


ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ


Β΄ Καβάλας


13


ΓΚΟΣΙΟΠΟΥΛΟΣ


ΠΕΤΡΟΣ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΦΛΩΡΑ


Α΄ Καβάλας


14


ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ


ΕΥΓΕΝΙΑ


ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΔΗΜΗΤΡΑ


Β΄ Κοζάνης


15


ΔΑΝΙΗΛ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΜΑΡΙΑ


Γ/ΣΙΟ ΤΗΛΟΥ ΛΤ


16


ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ


ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ


ΣΩΤΗΡΙΑ


Α΄ Γρεβενών


17


ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΒΑΣΙΛΙΚΗ


Γ΄ Κοζάνης


18


ΖΑΝΙΑ-ΚΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΟΥ


ΑΣΗΜΙΝΑ


ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ


Α΄ Αρτας


19


ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΧΡΗΣΤΟΣ


ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ


Α΄ Λευκάδας


20


ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΣ


ΘΕΟΦΡΑΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ


ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ


ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


Γ/ΣΙΟ ΟΛΥΜΠΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΥ


21


ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


ΕΛΕΝΗ


Α΄ Ροδόπης


22


ΚΑΤΣΙΟΥΡΑ


ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ


ΑΝΝΑ


Β΄ Εβρου


23


ΚΕΛΑΪΔΗ


ΟΛΥΜΠΙΑΣ


ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


Γ΄ Λέσβου


24


ΚΙΤΚΑ


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ


ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ


ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


Β΄ Κοζάνης


25


ΚΛΩΝΗΣ


ΘΕΟΦΑΝΗΣ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΓΕΩΡΓΙΑ


Α΄ Εβρου


26


ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΗ


ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ


ΑΝΔΡΕΑΣ


ΕΛΙΣΑΒΕΤ


Β΄ Αιτωλοακαρνανίας


27


ΛΙΤΣΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ


ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


ΘΕΟΔΩΡΟΣ


ΒΑΣΙΛΙΚΗ


Α΄ Θεσπρωτίας


28


ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ


ΣΤΥΛΙΑΝΗ


ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΣΟΦΙΑ


Β΄ Αιτωλοακαρνανίας


29


ΜΑΝΩΛΙΔΟΥ


ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΣΟΦΙΑ


ΛΕΩΝΙΔΑΣ


ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ


Α΄ Δράμας


30


ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ


ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ


ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ


ΕΥΜΟΡΦΙΑ


Γ/ΣΙΟ ΚΑΣΟΥ ΛΤ


31


ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ


ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ


Α΄ Ιωαννίνων


32


ΜΕΝΤΖΟΥ


ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ


ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ


ΧΡΥΣΟΥΛΑ


Α΄ Αρτας


33


ΜΕΤΑΞΑ


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ


ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ


ΦΩΤΕΙΝΗ


Β΄ Ρεθύμνου


34


ΜΠΑΜΠΑΪΤΗ


ΔΗΜΗΤΡΑ


ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ


ΕΛΕΝΗ


Α΄ Καβάλας


35


ΜΠΕΓΕΤΗΣ


ΦΩΤΙΟΣ


ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ


ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ


Α΄ Ξάνθης


36


ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ


ΦΑΝΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ


ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ


ΔΕΣΠΟΙΝΑ


Β΄ Καβάλας


37


ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΟΥ


ΚΥΡΙΑΚΗ


ΗΛΙΑΣ


ΜΑΡΙΑ


Α΄ Λασιθίου


38


ΠΑΡΙΣΗ


ΑΝΝΑ


ΣΠΥΡΙΔΩΝ


ΑΘΑΝΑΣΙΑ


Α΄ Κοζάνης


39


ΠΑΤΣΗ


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ- ΕΛΕΝΗ


ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ- ΘΩΜΑΣ


ΧΑΪΔΩ


Α΄ Ροδόπης


40


ΠΑΤΣΗ


ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ


ΑΝΤΩΝΙΟΣ


ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ


Γ΄ Κοζάνης


41


ΠΕΡΡΑΚΗ


ΑΜΑΛΙΑ


ΑΝΤΩΝΙΟΣ


ΕΙΡΗΝΗ


Α΄ Ρεθύμνου


42


ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ


ΕΛΕΥΘ


ΚΥΡΙΑ


Δ΄ Αιτωλ/νίας


43


ΠΟΥΝΤΖΙΚΟΓΛΟΥ


ΔΕΣΠΟΙΝΑ


ΓΕΩΡΓ


ΜΑΛΒΙ


Α΄ Ξάνθης


44


ΡΑΖΗΣ


ΑΧΙΛΛΕΥΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ


ΑΓΓΕΛΟΣ


ΑΝΝΙ-ΖΑΚΕΛΙΝ


Α΄ Εβρου


45


ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ


ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ


ΣΑΒΒΑΣ


ΟΛΓΑ


Α΄ Δράμας


46


ΣΓΟΥΡΑ


ΑΛΕΞΙΑ


ΑΝΔΡΕΑΣ


ΓΕΩΡΓΙΑ


Β΄ Αιτωλοακαρνανίας


47


ΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΥ


ΕΛΕΟΝΩΡΑ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΕΛΕΝΗ


Β΄ Δωδεκανήσου


48


ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ


ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ


ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΒΑΣΙΛΙΚΗ


Α΄ Δράμας


49


ΣΤΑΗΣ


ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ


ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ


ΜΑΡΙΑ


Α΄ Δωδεκανήσου


50


ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ


ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ


ΧΡΗΣΤ


ΣΤΑΥΡ


Β΄ Ξάνθης


51


ΣΤΡΙΓΚΟΣ


ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΑΝΤΩΝΙΟΣ


ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Α΄ Λασιθίου


52


ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ


ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ


ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ


ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ


Α΄ Θεσπρωτίας


53


ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ


ΧΡΙΣΤΙΝΑ


ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ


ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


Α΄ Καστοριάς


54


ΤΖΕΚΟΥ


ΕΛΕΝΗ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΟΛΓΑ


Β΄ Δράμας


55


ΤΙΓΚΑ


ΑΝΘΗ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΕΥΑΝΘΙΑ


Β΄ Ηρακλείου


56


ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΑΝΘΙΜΟΣ


ΜΑΡΙΑ


Β΄ Κοζάνης


57


ΤΣΑΡΤΣΑΝΙΔΟΥ


ΜΑΡΙΑ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΣΟΦΙΑ


Α΄ Καστοριάς


58


ΤΣΑΤΣΟΣ


ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ


Β΄ Αιτωλοακαρνανίας


59


ΤΣΕΒΗΣ


ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ


ΓΡΗΓΟ


ΛΟΥΚΙ


Β΄ Πρέβεζας


60


ΤΣΙΜΙΤΑΚΗΣ


ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΕΥΑΝΘΙΑ


Α΄ Ρεθύμνου


61


ΤΣΙΧΛΗΣ


ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΚΑΛΛΙΟΠΗ


Β΄ Θεσπρωτίας


62


ΤΣΙΩΡΟΥ


ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ


ΧΡΗΣΤΟΣ


ΓΕΩΡΓΙΑ


Α΄ Δωδεκανήσου


63


ΦΙΛΑΝΔΡΑ


ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


ΚΩΝΣΤ


ΧΡΥΣΟ


Β΄ Αιτωλοακαρνανίας


64


ΦΥΡΙΓΟΥ


ΙΩΣΗΦΙΝΑ


ΡΟΔΟΛΦΟΣ


ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ


Β΄ Δωδεκανήσου


65


ΧΑΝΙΩΤΗ


ΔΗΜΗΤΡΑ


ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ


Β΄ Κεφαλληνίας


66


ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ


ΧΡΥΣΟΥΛΑ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ


Α΄ Ξάνθης


67


ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΦΩΤΙΟΣ


ΒΑΣΙΛΙΚΗ


Β΄ Αρτας










ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ09 – ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ










Α/Α


ΕΠΩΝΥΜΟ


ONOMA


ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ


ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ


ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ


1


ΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΗ


ΜΑΡΙΑ


ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ


ΓΕΩΡΓΙΑ


Δ΄ Ηλείας


2


ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ


ΜΑΡΙΑ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΑΓΓΕΛΙΚΗ


ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚ. ΑΠΕΡΙΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΥ


3


ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ


ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ


ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ


Δ΄ Αρτας


4


ΒΕΡΒΕΡΗΣ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ


ΙΟΥΛΙΑ


Δ΄ Λέσβου


5


ΒΕΡΓΟΥΡΟΣ


ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΣΠΥΡΙΔΩΝ


ΕΛΕΝΗ


Β΄ Ηλείας


6


ΒΟΤΣΙΝΟΥ


ΕΛΕΝΗ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΕΥΤΥΧΙΑ


Γ΄ Ηλείας


7


ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ-ΡΕΒΩΦ


ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ


ΘΕΟΔΩΡΟΣ


ΦΩΤΕΙΝΗ


Δ΄ Ηλείας


8


ΓΑΡΟΖΗ


ΒΑΣΙΛΙΚΗ


ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ


ΑΝΝΑ


Δ΄ Ηλείας


9


ΔΑΛΑΚΑ


ΜΑΡΙΑ


ΠΑΣΧΑ


ΜΑΓΔΑ


Β΄ Σάμου


10


ΔΑΡΜΑΡΑΚΗΣ


ΜΙΧΑΗΛ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΕΙΡΗΝΗ


Α΄ Δωδεκανήσου


11


ΔΕΜΙΡΗΣ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


ΘΩΜΑΗ


Γ΄ Σάμου


12


ΔΟΥΝΙΑ


ΘΕΟΔΩΡΑ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΣΟΦΙΑ


Α΄ Χίου


13


ΔΡΕΝΟΣ


ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ


ΧΡΗΣΤΟΣ


ΑΝΝΑ


1ο ΤΕΕ ΛΕΡΟΥ


14


ΖΑΦΕΙΡΗ


ΦΩΤΕΙΝΗ


ΧΡΗΣΤΟΣ


ΖΩΗ


Γ΄ Δωδεκανήσου


15


ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ


Γ/ΣΙΟ ΤΗΛΟΥ ΛΤ


16


ΖΕΡΒΟΥΛΑΚΟΣ


ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΜΑΡΙΑ


Γ΄ Αιτωλοακαρνανίας


17


ΖΙΑΚΟΣ


ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ


ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ


ΧΡΙΣΤΙΝΑ


Δ΄ Δωδεκανήσου


18


ΚΑΖΑΚΟΥ


ΓΕΩΡΓΙΑ


ΑΝΔΡΕΑΣ


ΑΘΑΝΑΣΙΑ


Γ΄ Σάμου


19


ΚΑΖΑΚΟΥ


ΜΑΡΙΝΑ


ΑΝΔΡΕΑΣ


ΑΘΑΝΑΣΙΑ


Γ΄ Κυκλάδων


20


ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ


ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ


ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ


ΣΟΦΙΑ


Γ΄ Σάμου


21


ΚΑΛΑΜΕΡΑ


ΜΑΡΙΑ


ΘΕΟΦΑΝΗΣ


ΔΕΣΠΟΙΝΑ


Γ΄ Ευρυτανίας


22


ΚΑΛΛΙΑΚΟΥΔΑΣ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ


ΕΛΕΝΗ


Β΄ Ευρυτανίας


23


ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ


ΧΡΗΣΤΟΣ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΚΥΔΩΝΙΑ


Β΄ Δωδεκανήσου


24


ΚΑΜΠΟΥΡΗ


ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ


ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ


ΕΙΡΗΝΗ


Γ΄ Δωδεκανήσου


25


ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ


ΣΕΒΑΣΤΗ


ΗΛΙΑΣ


ΜΑΡΙΑ


Α΄ Ευρυτανίας


26


ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗ


ΑΝΝΑ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΟΛΥΜΠΙΑ


Α΄ Χίου


27


ΚΑΣΣΑΡΗΣ


ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ


ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ


Γ΄ Ηλείας


28


ΚΑΤΣΑΔΗΜΑ


ΔΗΜΗΤΡΑ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ


Α΄ Ευρυτανίας


29


ΚΟΖΥΡΗ


ΜΑΡΙΑ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ


Δ΄ Δωδεκανήσου


30


ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ


ΜΑΡΙΑ


ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΕΙΡΗΝΗ


Γ΄ Αργολίδας


31


ΚΟΚΚΟΡΟΣ


ΑΝΔΡΕΑΣ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ


Δ΄ Χίου


32


ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ


ΠΑΝΤΕΛΗΣ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΑΝΤΙΟΠΗ


Γ΄ Δωδεκανήσου


33


ΚΟΡΡΕ


ΚΥΡΙΑΚΗ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΒΑΣΙΛΙΚΗ


Β΄ Κυκλάδων


34


ΚΟΥΝΟΥΚΛΑ


ΙΩΑΝΝΑ


ΠΕΤΡΟΣ


ΑΡΓΥΡΩ


Β΄ Δωδεκανήσου


35


ΚΟΥΡΤΟΓΙΑΝΝΗ


ΟΛΓΑ


ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ


ΣΟΦΙΑ


Δ΄ Αιτωλοακαρνανίας


36


ΚΟΥΤΡΩΤΣΙΟΥ


ΣΟΦΙΑ


ΚΩΝΣΤ


ΒΑΙΑ


Γ/ΣΙΟ ΝΙΣΥΡΟΥ ΛΤ


37


ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΛΗΣ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΕΛΕΝΗ


Α΄ Λακωνίας


38


ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΗΣ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΣΤΑΥΡΟΣ


ΟΛΓΑ


ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚ. ΑΝΤΙΣΣΑΣ


39


ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ


ΜΟΣΧΟΥΛΑ


Β΄ Ροδόπης


40


ΜΑΙΣΤΡΟΥ


ΑΓΓΕΛΙΚΗ


ΜΙΧΑΗΛ


ΦΛΟΥΡΗ


Α΄ Χίου


41


ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ


ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ


ΘΕΟΧΑΡΗΣ


ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ


ΤΕΕ ΠΑΤΜΟΥ


42


ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ


ΚΑΛΛΙΟΠΗ


ΧΡΗΣΤΟΣ


ΔΕΣΠΟΙΝΑ


Γ΄ Αχαιας


43


ΜΑΡΓΕΛΗΣ


ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΣΠΥΡΙΔΩΝ


ΚΟΝΔΥΛΩ


Β΄ Λευκάδας


44


ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ


ΣΠΥΡΙΔΩΝ


ΝΙΚΟΛ


ΑΓΓΕΛ


Γ΄ Αχαιας


45


ΜΕΓΑΛΟΣ


ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ


ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΙΩΑΝΝΑ


1ο ΤΕΕ ΛΕΡΟΥ


46


ΜΙΣΑΗΛΙΔΗ


ΠΛΟΥΜΙΑ


ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ


ΦΑΝΗ


Α΄ Χίου


47


ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΔΙΑΛΕΚΤΗ


Β΄ Κέρκυρας


48


ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ


ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ


Δ΄ Κυκλάδων


49


ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ


ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Β΄ Λακωνίας


50


ΜΥΑΡΗΣ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ


Γ΄ Κυκλάδων


51


ΜΥΣΤΡΙΩΤΗ


ΑΘΗΝΑ


ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ


ΦΩΤΕΙΝΗ


Β΄ Ζακύνθου


52


ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΣΥΝΑΧΙΡΗΣ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ


ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ


Β΄ Κέρκυρας


53


ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ


ΣΟΦΙΑ


ΘΕΟΔΩΡΟΣ


ΕΛΙΣΑΒΕΤ


Α΄ Σάμου


54


ΝΟΥΤΣΟΥ


ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΠΑΝΑΓΙΩ


Γ΄ Αρτας


55


ΝΤΙΝΑ


ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ


ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ


ΝΙΚΗ


Γ΄ Αιτωλ/νίας


56


ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ


ΜΑΡΙΑ


ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


Γ΄ Εβρου


57


ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ


ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΝΙΚΩΝ


ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ


ΤΕΕ ΠΑΤΜΟΥ


58


ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ


ΕΙΡΗΝΗ


ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΜΑΡΙΑ


Δ΄ Αρκαδίας


59


ΠΑΝΑΚΟΥΛΙΑΣ


ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ


ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ


ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ


Α΄ Εβρου


60


ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ


ΘΕΟΔΩΡΟΣ


ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΒΑΣΙΛΙΚΗ


Α΄ Κυκλάδων


61


ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ


ΕΥΑ-ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΑΝΤΖΕΛΑ


Γ΄ Χίου


62


ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ


ΡΑΛΛΟΥ


ΠΑΣΧΑΛΗΣ


ΙΩΑΝΝΑ


Δ΄ Σάμου


63


ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ


ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ


ΘΕΟΔΩΡΟΣ


ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ


Α΄ Χίου


64


ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ


ΜΑΡΙΑ


ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ


Β΄ Κέρκυρας


65


ΠΕΠΠΑ


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ


ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ


Α΄ Ζακύνθου


66


ΠΛΙΑΚΗΣ


ΗΡΑΚΛΗΣ


ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ


ΑΝΝΕΤΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Β΄ Κεφαλληνίας


67


ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥ


ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ


ΣΤΑΥΡΟΣ


ΕΛΙΣΑΒΕΤ


Δ΄ Κυκλάδων


68


ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ


ΣΠΥΡΙΔΩΝ


ΣΤΑΥΡΟΣ


ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


Α΄ Χίου


69


ΣΙΑΝΟΛΑ


ΕΛΕΝΗ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ


Δ΄ Εβρου


70


ΣΚΟΛΙΔΟΥ


ΚΑΝΕΛΛΑ


ΣΩΚΡΑ


ΑΣΗΜΩ


Β΄ Εβρου


71


ΣΚΟΥΤΕΛΑ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ


ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ


Δ΄ Ηλείας


72


ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ


ΧΡΗΣΤΟΣ


ΘΕΟΔΩΡΟΣ


ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


Β΄ Λακωνίας


73


ΣΤΑΥΡΟΥ


ΦΩΤΙΟΣ


ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΧΡΥΣΟΥΛΑ


Γ/ΣΙΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ ΛΤ


74


ΣΤΡΕΓΓΛΙΑ


ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ


ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ


ΚΑΛΛΙΟΠΗ


Γ/ΣΙΟ ΛΕΙΨΩΝ ΛΤ


75


ΣΤΡΟΥΓΓΑΡΗΣ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΠΑΥΛΟΣ


ΕΙΡΗΝΗ


Β΄ Ηλείας


76


ΤΕΡΖΟΥΔΗ


ΠΑΓΩΝΑ


ΣΙΔΕΡΗ


ΕΙΡΗΝΗ


Δ΄ Δωδεκανήσου


77


ΤΖΙΝΙΚΟΥ


ΟΛΓΑ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ


Γ΄ Εβρου


78


ΤΖΟΥΜΕΡΚΙΩΤΗΣ


ΧΡΗΣΤΟΣ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΑΘΑΝΑΣΙΑ


Δ΄ Ηλείας


79


ΤΟΥΡΗΣ


ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΧΡΗΣΤΟΣ


ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ


Β΄ Σάμου


80


ΤΣΑΚΝΑΚΗ


ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΓΕΩΡΓΙΑ


Β΄ Χίου


81


ΤΣΙΑΒΟΥ


ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΓΕΩΡΓΙΑ


ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚ. ΜΥΤΙΚΑ


82


ΤΣΙΑΦΟΥΛΗΣ


ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ


ΛΕΩΝΙΔΑΣ


ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ


Α΄ Αιτωλοακαρνανίας


83


ΤΣΙΓΓΟΠΟΥΛΟΣ


ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ


ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


ΙΩΑΝΝΑ


Α΄ Κεφαλληνίας


84


ΤΣΙΝΙΒΙΖΗ


ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ


ΜΙΣΑΗΛ


ΑΘΑΝΑΣΙΑ


Β΄ Ηλείας


85


ΦΟΥΦΟΥΛΑΣ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΛΟΥΚΑΣ


ΕΛΠΙΔΑ


Δ΄ Αιτωλοακαρνανίας


86


ΧΑΛΒΑΝΤΖΗ


ΕΥΤΥΧΙΑ


ΧΡΗΣΤΟΣ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ


Β΄ Ζακύνθου


87


ΧΑΛΙΚΙΑΣ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΓΕΡΑΣΙΜΑΝΤΩΝΙΟΣ


ΜΑΡΙΑ ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ


Β΄ Κεφαλληνίας


88


ΧΑΤΖΗΓΟΥΛΑ


ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ


ΞΑΝΘΗ


Α΄ Κεφαλληνίας


89


ΧΑΤΖΗΙΟΡΔΑΝΟΥ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΣΑΒΒΑ


ΒΑΣΙΛ


Γ/ΣΙΟ ΠΑΞΩΝ ΛΤ


90


ΧΟΡΤΗ


ΕΛΕΝΗ


ΞΕΝΟΦΩΝ


ΣΤΑΜΑΤΑ


Γ/ΣΙΟ ΚΑΣΟΥ ΛΤ


91


ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


ΤΡΙΑΝΤΑΦ


ΠΑΝΟΡ


ΜΑΡΙΑ


Γ/ΣΙΟ ΚΟΥΦΟΝΗΣΙΩΝ ΤΛ


92


ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ


ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΑΝΤΩΝΙΟΣ


ΜΑΡΙΑ


Β΄ Ζακύνθου


93


ΨΥΡΟΥΚΗΣ


ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΜΙΧΑΗΛ


ΕΛΕΝΗ


Β΄ Ηλείας


94


ΨΥΧΟΓΥΙΟΠΟΥΛΟΣ


ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΙΟΥΛΙΑ


Γ΄ Αχαιας










ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ10 – ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΩΝ










Α/Α


ΕΠΩΝΥΜΟ


ONOMA


ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ


ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ


ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ


1


ΑΡΓΥΡΙΟΥ


ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


ΧΡΗΣΤΟΣ


ΕΙΡΗΝΗ


Β΄ Δωδεκανήσου


2


ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ


ΣΤΑΥΡΟΣ


ΘΕΟΔΩΡΟΣ


ΕΛΕΝΗ


Α΄ Φλωρινας


3


ΔΙΝΑΚΗ


ΒΑΣΙΛΙΚΗ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΠΗΝΕΛΟΠΗ


Γ΄ Δωδεκανήσου


4


ΖΑΡΑ


ΑΓΟΡΙΤΣΑ


ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ


ΕΥΤΥΧΙΑ


Γ΄ Ημαθίας


5


ΖΕΡΒΟΥ


ΑΡΕΤΗ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΕΛΕΝΗ


Γ΄ Χαλκιδικής


6


ΖΟΥΜΗΣ


ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΟΛΥΜΠΙΑ


Δ΄ Δωδεκανήσου


7


ΚΑΜΑΡΙΤΣΑ


ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ


ΑΘΑΝΑ


ΕΥΑΓΓ


Β΄ Εβρου


8


ΚΑΡΡΑ


ΕΥΓΕΝΙΑ


ΑΓΓΕΛΟΣ


ΕΛΕΝΗ


Α΄ Δωδεκανήσου


9


ΚΕΦΑΛΑ


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΜΑΡΙΑ


Β΄ Καστοριάς


10


ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΗ


ΙΩΑΝΝΑ


ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΑΝΝΑ


Α΄ Δωδεκανήσου


11


ΚΩΛΕΣΗΣ


ΚΥΡΙΑΚΟΣ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΜΑΡΙΑ


Β΄ Κέρκυρας


12


ΜΑΚΡΥΔΑΚΗ


ΑΓΓΕΛΙΚΗ


ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


ΜΑΡΙΑ


Α΄ Πέλλας


13


ΜΕΝΕΛΑΙΔΟΥ


ΜΑΡΙΑ


ΓΕΩΡΓ


ΔΕΣΠΟ


Γ΄ Ημαθίας


14


ΜΟΣΧΟΥ


ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ


ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ


ΠΕΛΑΓΙΑ


Β΄ Εβρου


15


ΜΠΑΛΤΑ


ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ


ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ


ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ


Β΄ Εβρου


16


ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ


ΓΕΩΡΓΙΑ


ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΜΑΡΙΑ


Α΄ Ξάνθης


17


ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΜΙΧΑΗΛ


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ


Γ΄ Κυκλάδων


18


ΣΑΜΙΟΣ


ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΧΡΗΣΤΟΣ


ΚΑΛΛΙΟΠΗ


Α΄ Δωδεκανήσου


19


ΣΟΥΡΤΖΗ


ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ


ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ


Γ΄ Δωδεκανήσου


20


ΣΥΡΟΚΟΥ


ΕΛΕΝΗ


ΧΡΗΣΤΟΣ


ΒΑΣΙΛΙΚΗ


Β΄ Χαλκιδικής


21


ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΥ


ΛΟΥΚΙΑ


ΣΕΡΑΦΕΙΜ


ΙΩΑΝΝΑ


Α΄ Αιτωλοακαρνανίας


22


ΤΟΠΗ


ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ


ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΧΡΥΣΑΥΓΗ


Β΄ Ξάνθης


23


ΤΡΕΒΛΑ


ΖΩΗ


ΝΙΚΟΛ


ΕΥΤΥ


Β΄ Κυκλάδων


24


ΤΣΑΓΚΟΥΡΝΗ


ΕΛΕΝΗ


ΣΤΑΥΡΟΣ


ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ


Α΄ Δωδεκανήσου


25


ΤΣΟΥΤΣΙΑ


ΔΑΦΝΗ


ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΚΑΛΛΙΟΠΗ


Α΄ Καστοριάς


26


ΦΛΕΡΙΑΝΟΣ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΑΝΝΑ


Γ΄ Κυκλάδων


27


ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ


ΜΙΧΑΗΛ


ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ


ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ


Β΄ Δωδεκανήσου










ΚΛΑΔΟΣ ΠΕ15 – ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ










Α/Α


ΕΠΩΝΥΜΟ


ONOMA


ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ


ΜΗΤΡΩΝΥΜΟ


ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ


1


ΑΛΕΞΑΚΗ


ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ


ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΒΑΣΙΛΙΚΗ


Β΄ Κέρκυρας


2


ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ


ΣΟΦΙΑ


ΑΛΕΚΟΣ


ΑΘΑΝΑΣΙΑ


Γ΄ Μεσσηνίας


3


ΒΑΣΤΑΡΔΗ


ΜΑΡΙΑ


ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ


ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


Γ΄ Αργολίδας


4


ΒΟΛΙΩΤΗ


ΜΑΡΙΡΕΝΑ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΓΕΩΡΓΙΑ


Β΄ Ευβοίας


5


ΓΕΩΡΓΑΚΟΓΙΑΝΝΗ


ΑΝΝΑ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΒΑΣΙΛΙΚΗ


Β΄ Θεσπρωτίας


6


ΓΡΑΠΑΤΣΑ


ΒΑΡΒΑΡΑ


ΣΠΥΡΙΔΩΝ


ΓΕΩΡΓΙΑ


Β΄ Αργολίδας


7


ΚΑΝΑΚΑΡΗ


ΝΕΚΤΑΡΙΑ


ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ


ΒΑΣΙΛΙΚΗ


Α΄ Αιτωλοακαρνανίας


8


ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ


ΕΥΗ-ΜΥΡΤΩ


ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ


ΔΗΜΗΤΡΑ


Α΄ Μεσσηνίας


9


ΚΟΥΚΙΟΥ


ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ


ΑΝΔΡΕΑΣ


ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ


Α΄ Κυκλάδων


10


ΚΟΥΤΕΛΙΔΑ


ΑΝΤΩΝΙΑ


ΣΠΥΡΙΔΩΝ


ΘΕΟΔΩΡΑ


Α΄ Κυκλάδων


11


ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ


ΧΡΥΣΟΥΛΑ


ΚΥΡΙΑΚΟΣ


ΕΥΘΥΜΙΑ


Α΄ Μεσσηνίας


12


ΚΡΙΒΑ


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΜΑΡΙΑ


Δ΄ Κορινθίας


13


ΚΥΡΛΙΔΟΥ


ΒΙΚΤΩΡΙΑ


ΙΩΑΝΝΗΣ


ΙΩΑΝΝΑ


Β΄ Χαλκιδικής


14


ΛΙΑΠΗ


ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ


ΕΛΠΙΔΑ


Γ΄ Φθιώτιδος


15


ΛΩΝΗ


ΕΛΕΝΗ


ΘΕΟΔΩΡΟΣ


ΕΥΓΕΝΙΑ


Δ΄ Κορινθίας


16


ΜΑΓΚΟΥ


ΜΑΡΙΑ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΒΑΣΙΛΙΚΗ


Γ΄ Χαλκιδικής


17


ΜΑΛΛΙΟΥ


ΜΑΡΙΑ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΛΙΤΣΑ


Γ΄ Κορινθίας


18


ΜΗΝΟΥ


ΧΡΥΣΟΥΛΑ


ΓΑΒΡΙΗΛ


ΕΛΕΝΗ


Β΄ Κοζάνης


19


ΜΠΑΡΜΠΑ


ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ


ΜΙΧΑΗΛ


ΣΟΥΛΤΑΝΑ


Α΄ Αιτωλοακαρνανίας


20


ΝΤΑΡΖΑΝΟΥ


ΚΑΝΕΛΛΑ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΑΓΓΕΛΙΚΗ


Γ΄ Μεσσηνίας


21


ΠΑΠΑΔΑΚΗ


ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ


ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΒΑΣΙΛΙΚΗ


Β΄ Ηρακλείου


22


ΠΡΑΠΑ


ΠΑΝΩΡΑΙΑ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


Δ΄ Αρκαδίας


23


ΠΡΑΣΙΝΟΥ


ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ


ΣΩΤΗΡΙΟΣ


ΑΦΡΟΔΙΤΗ


Α΄ Αργολίδας


24


ΣΟΛΑΚΗ


ΜΕΛΙΝΑ


ΗΛΙΑΣ


ΝΙΚΗ


Γ΄ Φθιώτιδος


25


ΣΟΥΡΔΗ


ΑΝΔΡΙΑΝΗ


ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΕΥΘΑΛΙΑ


Β΄ Κοζάνης


26


ΤΟΛΗ


ΜΑΡΙΑ


ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ


ΛΟΥΚΙΑ


Β΄ Κοζάνης


27


ΤΣΑΜΤΣΑΚΙΡΗ


ΧΡΥΣΟΥΛΑ


ΧΡΗΣΤΟΣ


ΓΕΩΡΓΙΑ


Β΄ Φθιώτιδος