Αρχική Νέα Τοπικά Ανακοίνωση Υποψηφιοτήτων της Κίνησης “Πολίτες Ομηρούπολης”

Ανακοίνωση Υποψηφιοτήτων της Κίνησης “Πολίτες Ομηρούπολης”

102

Πενήντα τέσσερις, συνολικά, είναι υποψήφιοι με τα ψηφοδέλτια της Κίνησης «ΠΟΛΙΤΕΣ ΟΜΗΡΟΥΠΟΛΗΣ» για το Δημοτικό και τα Τοπικά Συμβούλια των οικισμών.


Υποψήφιος Δήμαρχος: Κώστας Μούνδρος του Σταματίου


Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:
1) Αμέντα – Τσόκου Ευαγγελία του Ιωάννη
2) Αρμενάκης Δημήτριος του Αλεξάνδρου
3) Βασιλάκη – Τσαμπαρλή Σταυρούλα του Δημητρίου
4) Γδύσης Ευστράτιος του Νικολάου
5) Δρίζος Χρήστος του Μάρκου
6) Ζαννίκου Μαρία του Αριστείδη
7) Καλαγκιάς Γεώργιος του Παναγιώτη
8) Κριμιζής Χριστόφορος του Νικολάου
9) Κυριακός Νικόλαος του Κωνσταντίνου
10) Μαϊστράλης Ιωάννης του Νικολάου
11) Μανάρας Γεώργιος του Δημητρίου
12) Μένεγας Νεκτάριος του Αλεξάνδρου
13) Παπασταματίου Κωνσταντίνος του Πέτρου
14) Πιτταούλης Παναγιώτης του Ισιδώρου
15) Πούπαλος Αδαμάντιος του Στεφάνου
16) Ροδίτης Απόστολος του Ελευθερίου
17) Σαρρής Γεώργιος του Βασιλείου
18) Σπανολιού – Μονιώδη Αθηνά του Παντελή
19) Συρρής Αυγουστίνος του Νικολάου
20) Σωτηριανός Αντώνιος του Δημητρίου
21) Τσίχλας Νικόλαος του Δημητρίου
22) Φαράκλας Κύρηκος του Στεφάνου
23) Φαφαλιός Ματθαίος του Νικολάου
24) Χρυσούλη – Χούλη Μαρία του Μάρκου
25) Ψωμάκης Σιδερής του Αντωνίου
26) Ψώρρα – Λούρου Δέσποινα του Μιχαήλ


Υποψήφιοι Τοπικού Συμβουλίου Λαγκάδας:
1) Αργυρούδη – Νικήτα Μυρόπη του Ιωάννη
2) Καλόγερος Γεώργιος του Μιχαήλ
3) Κουμέντης Κυριάκος του Αλεξάνδρου
4) Παππάς Γεώργιος του Δημητρίου
5) Φραγκάκη – Μαχαίρα Ειρήνη του Πάτροκλου
6) Χαβιάρα Ευγενία του Παντελή


Υποψήφιοι Τοπικού Συμβουλίου Συκιάδας:
1) Βλυσίδης Αδαμάντιος του Πέτρου
2) Γεωργούλης Αντώνιος του Ιωάννη
3) Κασμάς Κωνσταντίνος του Σταματίου
4) Μαυρέλος Κωνσταντίνος του Παντελή
5) Μπόλια Αμαλία του Κωνσταντίνου


Υποψήφιοι Τοπικού Συμβουλίου Καρυών:
1) Γιόμελος Λεωνίδας του Δημητρίου
2) Δρίζου – Βενέτου Πουλουδιά του Χρήστου
3) Καλαμάρη – Αμέντα Αγγελική του Δημητρίου
4) Πούλος Μάρκος του Ιωάννη
5) Σέρμπος Στυλιανός του Ιωάννη
6) Τσαμπαρλή – Σαββατάκη Μαριάννα του Χρήστου


Υποψήφιοι Τοπικού Συμβουλίου Σιδηρούντας:
1) Ανδρεάδη – Σπανολιού Θεοδώρα του Βασιλείου
2) Βυζανιάρης Σπυρίδων του Σίμου
3) Κοντού Μαρία – Νίκη του Ιωάννη
4) Κυδώνης Μιχαήλ του Γεωργίου


Υποψήφιοι Τοπικού Συμβουλίου Αυγωνύμων:
1) Δροσινός Κωνσταντίνος του Παντελή
2) Κώσταλος Ευρυπίδης του Αναστασίου
3) Μουρούνα – Παχνού Πέρδικα του Σταματίου


Υποψήφιοι Τοπικού Συμβουλίου Αναβάτου:
1) Νεαμονίτης Θεοδόσιος του Κωνσταντίνου
2) Παπαστυλιανού Σμάρω του Πέτρου
3) Φιστές Γεώργιος του Δημητρίου