Αρχική Νέα Τοπικά Συμβασιούχοι ΥΠΠΟ: δεν είμαστε αναλώσιμοι

Συμβασιούχοι ΥΠΠΟ: δεν είμαστε αναλώσιμοι

732

 ΟΙ ΣΥΜΒΑΣΙΟΥΧΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΥΠΠΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΙ


Εμείς που υπογράφουμε το κείμενο αυτό, μόνιμοι και αορίστου χρόνου υπάλληλοι στο Υπουργείο Πολιτισμού, γινόμαστε τον τελευταίο καιρό (την ίδια περίοδο που το ΥΠΠΟ  βρίσκεται στο επίκεντρο των πολιτικών εξελίξεων λόγω της «υπόθεσης Ζαχόπουλου») μάρτυρες σε μια πρωτοφανή και σκληρή αντεργατική επίθεση με θύματα 550 απολυμένους συμβασιούχους συναδέλφους μας.
Οι Υπηρεσίες έχουν αδειάσει, ενώ η εύρυθμη και ομαλή λειτουργία τους καθίσταται οριακή. Γνωρίζουμε καλά, από την καθημερινή πράξη, πως οι συμβασιούχοι συνάδελφοί μας όλων των ειδικοτήτων ουσιαστικά καλύπτουν πάγιες και διαρκείς ανάγκες και προσφέρουν μαζί μας τα μέγιστα στα γραφεία, στα μουσεία, στα εργαστήρια, στους αρχαιολογικούς χώρους, στις ανασκαφές… Κι όμως, ΑΠΟΛΥΟΝΤΑΙ και δεν πρόκειται να ξαναεργαστούν πλάι μας, γιατί θα έχουν συμπληρώσει με τις συμβάσεις τους το περίφημο 24μηνο που τους απαγορεύει, δεν τους δίνει καν το δικαίωμα, να ξανακάνουν σύμβαση στο Υπουργείο Πολιτισμού!
Σε αυτές τις κρίσιμες στιγμές δηλώνουμε την αμέριστη συμπαράστασή μας στους συμβασιούχους συναδέλφους μας και ενώνουμε τη φωνή μας με τη δική τους για να πείσουμε την πολιτική ηγεσία να προχωρήσει στην άμεση ικανοποίηση των δίκαιων διεκδικήσεων τους και να μπει ένα τέλος στην εργασιακή ομηρία. Καλούμε όλα τα Σωματεία εργαζομένων στο ΥΠΠΟ να εκφράσουν έμπρακτα και με κάθε δυνατό μέσο την αλληλεγγύη και τη συμπαράστασή τους στον αγώνα των συμβασιούχων συναδέλφων μας. 


ΔΙΕΚΔΙΚΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΑΣΙΟΥΧΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΜΑΣ
* Την άμεση επαναπρόσληψη όλων των απολυμένων συμβασιούχων.
* Την άρση του 24μηνου και όλων των περιορισμών του ΠΔ 164/2004.
* Να σταματήσει η πρόσληψη συμβασιούχων μέσω Γενικών Διευθύνσεων. Η επιλογή συμβασιούχων να γίνεται με διαφάνεια και αντικειμενικά κριτήρια (προϋπηρεσία, προσόντα).
* Προσλήψεις μόνιμου προσωπικού με κριτήριο την προϋπηρεσία και τα αντικειμενικά προσόντα και όχι με συνέντευξη.
* Μόνιμη και σταθερή δουλειά. Άμεση μετατροπή των συμβάσεων ορισμένου σε αορίστου χρόνου, με νέα νομοθετική ρύθμιση χωρίς αποκλεισμούς και περιορισμούς.


 


 
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
ΥΠΗΡΕΣΙΑ
1
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
2
ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΑΜ
3
ΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
5η ΕΒΑ
4
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΙΠΚΑ
5
ΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ
3η ΕΒΑ
6
ΑΓΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΠΣΝΕ
7
ΑΓΡΕΒΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
5η ΕΒΑ
8
ΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
9
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
 
Κ.Υ.
10
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ
ΕΑΜ
11
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Κ.Υ.
12
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΕΛΑ
 
Κ.Υ.
13
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘ.
ΓΕΩΛΟΓΟΣ
ΕΠΣΝΕ
14
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
15
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΣΤ’ ΕΠΚΑ
16
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΑΝΗ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
17
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΑΜ
18
ΑΘΕΡΑ ΕΛΕΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
 
19
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
9η ΕΒΑ
20
ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΣΑΝΜ
21
ΑΚΤΣΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
22
ΑΛΒΑΝΟΥ ΕΥΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
23
ΑΛΒΕΡΤΗ ΑΝΘΗ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
Α’ ΕΠΚΑ
24
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
25
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
26
ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
7η ΕΒΑ
27
ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΟΥΣΕΙΟΠΑΙΔΑΓΩΓΟΣ
10η ΕΒΑ
28
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ
ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
29
ΑΜΕΝΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
3η ΕΒΑ
31
ΑΜΠΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
Κ’ ΕΠΚΑ
32
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Β.
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
33
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
 
ΔΕΕΜΤΚ
34
ΑΝΑΜΑΤΕΡΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
35
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ
36
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Α’ ΕΠΚΑ
37
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΙΝΕΠΟΚ
38
ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ
39
ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
28η ΕΒΑ
40
ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΕΘΝΟΛΟΓΟΣ
ΔΙΝΕΠΟΚ
41
ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΛΗ’ ΕΠΚΑ
42
ΑΝΔΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ.
ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ
Κ.Υ.
43
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
44
ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Δ/ΝΣΗ ΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
45
ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
46
ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
5η ΕΒΑ
47
ΑΝΔΡΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
ΕΕΑ
48
ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΧΝΙΤΗΣ
28η ΕΒΑ
49
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΧΙΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΕΕΑ
50
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΛΗ’ ΕΠΚΑ
51
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΔΙΠΚΑ
52
ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Δ/ΝΣΗ Δ/ΚΟΥ
53
ΑΠΕΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
Β’ ΕΠΚΑ
54
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝ.
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
28η ΕΒΑ
55
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΚΙΜΩΝ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
56
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
5η ΕΒΑ
57
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
 
Κ.Υ.
58
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΒΧΜ
59
ΑΡΓΥΡΗ ΣΤΕΛΛΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΕΑ
60
ΑΡΓΥΡΗΣ ΘΑΝΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
61
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
62
ΑΡΜΠΙΛΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
ΒΧΜ
63
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΗΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ
64
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΒΧΜ
65
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
66
ΑΣΛΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΣ
Α’ ΕΠΚΑ
67
ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
68
ΑΣΩΝΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ
ΔΑΑΜ
69
ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
70
ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΕΑΜ
71
ΑΥΛΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΔΙΟΙΚ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Δ.Ο.Υ.
72
ΒΑΖΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
Β’ ΕΠΚΑ
73
ΒΑΛΒΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΠΣΝΕ
74
ΒΑΛΛΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
75
ΒΑΝΑ ΣΟΦΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
76
ΒΑΞΟΒΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Α’ ΕΠΚΑ
77
ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
78
ΒΑΡΘΑΛΙΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
28η ΕΒΑ
79
ΒΑΣΕΝΧΟΒΕΝ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΔΑΑΜ
80
ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΡΓΟΔΗΓΟΣ
ΥΣΜΑ
81
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
Α’ ΕΠΚΑ
82
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΛΒ’ ΕΠΚΑ
83
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
84
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΛΒ’ ΕΠΚΑ
85
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑ
Θ’ ΕΠΚΑ
86
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ
ΑΡΧ/ΤΗΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
87
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΔΣΑΝΜ
88
ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΑΙΑΤ
89
ΒΑΧΑΒΙΩΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
5η ΕΒΑ
90
ΒΕΖΥΡΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ
ΕΕΑ
91
ΒΕΝΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
Γ’ ΕΠΚΑ
93
ΒΕΝΙΕΡΗ ΓΙΑΝΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΙΠΚΑ
94
ΒΕΡΓΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
95
ΒΕΡΓΗ ΕΛΕΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΛΗ’ ΕΠΚΑ
96
ΒΕΡΡΟΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
1η ΕΒΑ
97
ΒΙΒΛΙΟΔΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΑΜ
98
ΒΙΒΝΤΕΝΚΟ ΣΒΕΛΤΑΝΑ
ΧΗΜΙΚΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
99
ΒΙΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
100
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΡΥΔΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΑΜ
101
ΒΛΑΧΟΝΑΤΣΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ
102
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΡΩΞΑΝΗ
ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ
ΛΓ’ ΕΠΚΑ
103
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
3η ΕΒΑ
104
ΒΟΣΝΙΔΗΣ ΠΑΝΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΒΧΜ
105
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
Α’ ΕΠΚΑ
106
ΒΟΥΛΑΛΑ ΜΑΡΙΑ
ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
107
ΒΟΥΜΒΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΛΑΟΓΡΑΦΟΣ-ΕΘΝΟΛΟΓΟΣ
ΕΝΜ-ΚΜ
108
ΒΟΥΡΑΚΗ ΑΝΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
3η ΕΒΑ
109
ΒΟΥΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΙΠΚΑ
110
ΒΡΑΧΝΟΣ ΣΙΜΟΣ
 
Κ.Υ.
111
ΒΡΕΚΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΕΑΜ
112
ΓΑΒΑΛΑ ΜΑΙΡΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Κ.Υ.
113
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΥΣΜΑ
114
ΓΑΒΡΙΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
115
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΛΗ’ ΕΠΚΑ
116
ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ ΚΟΝΔΥΛΙΑ
ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
117
ΓΑΡΟΦΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
118
ΓΑΤΣΙΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΙΠΚΑ
119
ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΕ ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΣΑΝΜ
120
ΓΕΡΟΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΑΚΤΥΛΟΓΡΑΦΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
121
ΓΕΡΟΛΥΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΤΔΠΕΑΕ
122
ΓΕΤΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Κ’ ΕΠΚΑ
123
ΓΕΩΓΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΜΕΕΠ
124
ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Α’ ΕΠΚΑ
125
ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΟΥ ΖΑΧΑΡ.
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ
126
ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΣΤΕΛΛΑ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΡΙΑ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
127
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
ΔΣΑΝΜ
128
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΥΣΜΑ
129
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
5η ΕΒΑ
130
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΕΡΓΟΔΗΓΟΣ
Α’ ΕΠΚΑ
131
ΓΙΑΚΑΛΗ ΕΛΕΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΒΜΑ
132
ΓΙΑΚΟΥΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
3η ΕΒΑ
133
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
3η ΕΒΑ
134
ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΣΤΡΑΤΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ
3η ΕΒΑ
135
ΓΙΑΝΝΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
5η ΕΒΑ
136
ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΕ ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
Κ.Υ. Γ.Α.Κ. – ΥΠ.Ε.Π.Θ.
137
ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΜΙΝΑ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΡΙΑ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
138
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΓΕΩΛΟΓΟΣ
ΕΠΣΝΕ
139
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΠΗ
ΔΕ Δ/ΚΩΝ ΓΡΑΜ.
Κ.Υ.
140
ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ
141
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΣ ΝΟΤΗΣ
ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΚΣΤ’ ΕΠΚΑ
142
ΓΙΟΜΑΤΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
 
143
ΓΙΟΡΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
144
ΓΚΑΔΟΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΑΜ
145
ΓΚΑΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΕΧΝΙΚΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
146
ΓΚΑΛΙΜΑΝAΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
3η ΕΒΑ
147
ΓΚΑΛΙΝΙΚΗ ΣΤ.
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΑΜΘ
148
ΓΚΙΟΛΙΑ ΡΕΑ
ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΟΣ
Α’ ΕΠΚΑ
149
ΓΚΙΟΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
Α’ ΕΠΚΑ
150
ΓΚΙΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΕΠΣΝΕ
151
ΓΚΛΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΕ
ΔΙΠΚΑ
152
ΓΚΟΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΡΙΑ
Α’ ΕΠΚΑ
153
ΓΚΟΤΣΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ
ΒΧΜ
154
ΓΚΟΥΒΕΝΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΧΙΕΡΓΑΤΗΣ
ΕΝΜ-ΚΜ
155
ΓΚΟΥΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
 
Κ.Υ.
156
ΓΚΟΥΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
157
ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΕΧΝΙΤΗΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
158
ΓΚΟΥΡΤΖΙΟΥΜΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Β’ ΕΠΚΑ
159
ΓΚΟΥΣΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΕΠΣΝΕ
160
ΓΚΡΙΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
161
ΓΟΥΒΗ ΓΙΑΝΝΑ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΡΙΑ
Α’ ΕΠΚΑ
162
ΓΟΥΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΕΧΝΙΤΗΣ
Α’ ΕΠΚΑ
163
ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΒΧΜ
164
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΒΧΜ
165
ΓΡΗΓΟΡΟΤΣΙΩΛΗ ΜΑΡΙΒΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΜΕΕΠ
166
ΓΡΙΓΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Κ’ ΕΠΚΑ
167
ΔΑΝΑΜΠΑΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
 
ΕΑΜ
168
ΔΑΡΑΤΣΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
169
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΤΕ ΣΥΝΤΗΡΗΤΩΝ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
170
ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
171
ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ ΦΛΩΡΑ
ΔΕ ΦΥΛΑΞΗΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
172
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΕΝΜ-ΚΜ
173
ΔΕΛΙΟΣ ΔΑΥΙΔ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ
ΕΑΜ
174
ΔΕΜΠΕΛΗ Μ.
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
175
ΔΕΡΒΙΣΑΚΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Α’ ΕΠΚΑ
176
ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡ.
ΔΙΠΤ
177
ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Α’ ΕΠΚΑ
178
ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Κ.Υ.
179
ΔΗΜΑΡΟΓΚΩΝΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΚΣΤ’ ΕΠΚΑ
180
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Μ.
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΑΜ
181
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΘΕΩΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΕΑ
182
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ
183
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΒΧΜ
184
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Κ.Υ. (ΚΑΣ)
185
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΡΙΑ
28η ΕΒΑ
186
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
5η ΕΒΑ
187
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΑΜ
188
ΔΟΥΒΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΕΧΝΙΤΗΣ
5η ΕΒΑ
189
ΔΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΣΑΝΜ
190
ΔΟΥΡΟΥΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΒΜΑ
191
ΔΡΑΚΟΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΤΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΕΑΜ
192
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Δ.Ο.Υ.
193
ΔΡΙΒΑ ΜΑΡΙΑ
ΤΕ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΕΠΣΝΕ
194
ΔΡΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
5η ΕΒΑ
195
ΔΡΙΤΣΑ ΜΕΤΑΞΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Β’ ΕΠΚΑ
196
ΔΡΟΣΙΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
197
ΔΡΟΣΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΚΣΤ’ ΕΠΚΑ
198
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
5η ΕΒΑ
199
ΕΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΝΜ-ΚΜ
200
ΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
5η ΕΒΑ
201
ΕΡΤΑΖΑΚΗΣ Ν.
Δ.Ε.Σ
Ε.Λ.Σ.
202
ΕΣΚΕΔΕΡΖΗ ΑΓΛΑΙΑ
ΔΕ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ Η/Υ
 
203
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΒΜΑ
204
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΜΕΕΠ
205
ΖΑΛΟΥΜΗ ΠΕΛΑΓΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Α’ ΕΠΚΑ
206
ΖΑΜΠΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΠΣΝΕ
207
ΖΑΝΙΔΑΚΗΣ Κ.
ΑΡΧ/ΤΗΣ
ΒΧΜ
208
ΖΑΝΝΙΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΤΕΧΝΙΤΗΣ
Α’ ΕΠΚΑ
209
ΖΑΡΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΒΧΜ
210
ΖΑΦΕΙΡΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ
211
ΖΑΦΕΙΡΗ ΟΛΓΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΔΣ
212
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΕΑΜ
213
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΕ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ
ΔΒΜΑ
214
ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΜΕΕΠ
215
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
216
ΖΑΧΑΡΟΥΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
217
ΖΗΝΔΡΟΥ ΜΑΓΔΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΒΧΜ
218
ΖΩΣΗ ΕΛΕΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΑΜ
219
ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
12η ΕΒΑ
220
ΗΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ
ΕΠΣΝΕ
221
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
222
ΘΕΟΔΟΥΛΟΥ ΘΕΟΤΟΚΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΕΑ
223
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΚΟΥ ΧΡΥΣΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΕΠΣΝΕ
224
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
225
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
Γ’ ΕΠΚΑ
226
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΣΠΥΡΟΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
Δ.Ο.Υ.
227
ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
3η ΕΒΑ
228
ΙΓΓΛΕΣΗ ΒΑΣΩ
ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ
ΕΑΜ
229
ΙΣΣΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
 
ΔΒΜΑ
230
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ ΑΝΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΑΑΜ
231
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
232
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΕΑΜ
233
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ
ΕΝΜ-ΚΜ
234
ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
10η ΕΒΑ
235
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Κ.Υ.
236
ΚΑΒΑΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΒΧΜ
237
ΚΑΒΡΟΥΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
238
ΚΑΖΑΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΣΤ’ ΕΠΚΑ
239
ΚΑΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΟΗΘΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗ
Α’ ΕΠΚΑ
240
ΚΑΙΣΑΡ ΟΥΡΑΝΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
241
ΚΑΛΑΔΑΜΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
Α’ ΕΠΚΑ
242
ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
3η ΕΒΑ
243
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΕ Η/Υ
ΔΙΠΚΑ
244
ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
 
245
ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΧΕΙΡΙΣΤΡΙΑ Η/Υ
Κ.Υ.
246
ΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
247
ΚΑΛΛΙΓΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Θ’ ΕΠΚΑ
248
ΚΑΛΛΙΩΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΜΕΕΠ
249
ΚΑΛΟΓΕΡΜΑ ΕΥΘΑΛΙΑ
 
ΔΒΜΑ
250
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
Α’ ΕΠΚΑ
251
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΑΝΤΩ
 
Κ.Υ.
252
ΚΑΛΟΓΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
3η ΕΒΑ
253
ΚΑΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
5η ΕΒΑ
254
ΚΑΛΟΦΩΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
ΒΧΜ
255
ΚΑΛΠΟΥΖΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΣΑΝΜ
256
ΚΑΛΥΒΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ
ΔΕ Δ/ΚΩΝ ΓΡΑΜ.
Δ/ΝΣΗ Δ/ΚΟΥ
257
ΚΑΜΠΟΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΠΕ
 
258
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΒΧΜ
259
ΚΑΝΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΝΜ-ΚΜ
260
ΚΑΝΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
Β’ ΕΠΚΑ
261
ΚΑΠΕΤΑΝΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
Κ.Υ.
262
ΚΑΠΛΑΝΗ ΜΑΓΔΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΕΑΜ
263
ΚΑΠΟΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
 
Κ.Υ.
264
ΚΑΠΟΥΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
265
ΚΑΠΠΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΛΗ’ ΕΠΚΑ
266
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ
ΕΑΜ
267
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Α’ ΕΠΚΑ
268
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΒΜΑ
269
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΕΑ
270
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΦΛΩΡΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
11ηΕΒΑ
271
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΠΙΓΡΑΦΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
272
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΣ
 
Β’ ΕΠΚΑ
273
ΚΑΡΑΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
10η ΕΒΑ
274
ΚΑΡΑΝΑΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΔΣΑΝΜ
275
ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
276
ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΕΠΣΝΕ
277
ΚΑΡΑΦΩΤΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΤΕ ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΣΑΝΜ
278
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΔΙΠΚΑ
279
ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΝΜ-ΚΜ
280
ΚΑΡΔΑΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΒΧΜ
281
ΚΑΡΔΕΛΛΟΣ  ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
ΑΡΧ/ΤΗΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
282
ΚΑΡΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΕΩΛΟΓΟΣ
ΕΠΣΝΕ
283
ΚΑΡΟΥΤΑ ΟΛΓΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΛΓ’ ΕΠΚΑ
284
ΚΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
285
ΚΑΣΙΜΗ-ΣΟΥΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΣΤ’ ΕΠΚΑ
286
ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΒΧΜ
287
ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΒΧΜ
288
ΚΑΤΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
289
ΚΑΤΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
5η ΕΒΑ
290
ΚΑΤΣΑΝΙΚΑ ΕΛΕΝΗ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΒΧΜ
291
ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΕΕΑ
292
ΚΑΤΣΑΡΑ ΕΥΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
5η ΕΒΑ
293
ΚΑΤΣΙΕΡΗ ΣΟΦΙΑ
ΔΕ
Δ.Ο.Υ.
294
ΚΑΤΣΙΚΩΣΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ
295
ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΑΚΗ ΓΙΑΝΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
5η ΕΒΑ
296
ΚΑΦΟΥΡΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑ
ΥΣΜΑ
297
ΚΑΦΡΙΤΣΑ ΒΟΥΛΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΒΧΜ
298
ΚΕΓΙΑΜΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
299
ΚΕΚΑΚΟΣ ΕΛ.
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
 
300
ΚΕΦΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Κ.Υ.
301
ΚΙΟΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑ
5η ΕΒΑ
302
ΚΛΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΗΣ
28η ΕΒΑ
303
ΚΛΑΡΙΔΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΡΙΑ
ΕΠΣΝΕ
304
ΚΛΕΙΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ
ΤΔΠΕΑΕ
305
ΚΛΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
306
ΚΛΩΝΙΖΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΙΠΚΑ
307
ΚΟΚΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ Η/Υ
10η ΕΒΑ
308
ΚΟΛΙΠΕΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΙΠΚΑ
309
ΚΟΛΛΙΑ ΓΙΩΤΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΙΝΕΠΟΚ
310
ΚΟΛΛΙΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΔΑΑΜ
311
ΚΟΛΟΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
312
ΚΟΛΟΜΠΟΤΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΒΜΑ
313
ΚΟΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΛΒ’ ΕΠΚΑ
314
ΚΟΝΔΥΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΑΑΜ
315
ΚΟΝΔΥΛΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ
ΛΑΟΓΡΑΦΟΣ-ΕΘΝΟΛΟΓΟΣ
ΕΝΜ-ΚΜ
316
ΚΟΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΑΒΜΜ
317
ΚΟΝΙΟΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
9ηΕΒΑ
318
ΚΟΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΑΒΜΜ
319
ΚΟΝΤΑΞΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΠΣΝΕ
320
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ
ΛΑΟΓΡΑΦΟΣ
ΔΙΝΕΠΟΚ
321
ΚΟΝΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Α’ ΕΠΚΑ
322
ΚΟΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ
323
ΚΟΝΤΡΟΛΟΖΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ
ΔΥΤΗΣ
ΕΠΣΝΕ
324
ΚΟΠΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΡΧ/ΤΗΣ
Κ’ ΕΠΚΑ
325
ΚΟΠΑΝΟΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
5η ΕΒΑ
326
ΚΟΠΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
5η ΕΒΑ
327
ΚΟΡΑΚΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΙΑ
ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
328
ΚΟΡΔΑΤΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΡΙΑ
28η ΕΒΑ
329
ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΒΧΜ
330
ΚΟΡΜΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΠΣΝΕ
331
ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΟΔΗΓΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
332
ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΔΕ Δ/ΚΩΝ ΓΡΑΜ.
Δ/ΝΣΗ Δ/ΚΟΥ
333
ΚΟΡΩΣΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
Α’ ΕΠΚΑ
334
ΚΟΣΜΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΓΕΡΑΝΟΦΟΡΟΥ
ΤΔΠΕΑΕ
335
ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΛΗ’ ΕΠΚΑ
336
ΚΟΣΟΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ
337
ΚΟΥΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Κ.Υ.
338
ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ ΣΟΦΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Α’ ΕΠΚΑ
339
ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΒΧΜ
340
ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΕΕΑ
341
ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΛΗ’ ΕΠΚΑ
342
ΚΟΥΝΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Α’ ΕΠΚΑ
343
ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
Γ’ ΕΠΚΑ
344
ΚΟΥΝΔΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
345
ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
346
ΚΟΥΡΣΟΥΜΗΣ ΠΑΝΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΒΧΜ
347
ΚΟΥΡΣΟΥΜΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΛΗ’ ΕΠΚΑ
348
ΚΟΥΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΛΒ’ ΕΠΚΑ
349
ΚΟΥΣΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ
ΤΕ ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
350
ΚΟΥΤΑΛΙΑΝΟΥ ΒΙΒΗ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΡΙΑ
Α’ ΕΠΚΑ
351
ΚΟΥΤΕΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
Κ.Υ.
352
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ
353
ΚΟΥΤΣΟΘΑΝΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Β’ ΕΠΚΑ
354
ΚΟΥΤΣΟΠΙΝΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Δ.Ο.Υ.
355
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΕΑ
356
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΙΠΚΑ
357
ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΒΧΜ
358
ΚΡΑΒΒΑΡΗ ΣΤΕΛΛΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Κ.Υ.
359
ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΣΑΝΜ
360
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
Β’ ΕΠΚΑ
361
ΚΡΟΚΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΤΔΠΕΑΕ
362
ΚΡΟΥΠΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΕΠΣΝΕ
363
ΚΥΔΩΝΑΚΗ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
3η ΕΒΑ
364
ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
3η ΕΒΑ
365
ΚΥΛΑΦΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΙΠΚΑ
366
ΚΥΝΗΓΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΡΧ/ΤΗΣ
Κ’ ΕΠΚΑ
367
ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΠΣΝΕ
368
ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
369
ΚΥΠΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΤΔΠΕΑΕ
370
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΗΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
371
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΒΜΑ
372
ΚΥΡΙΜΛΗ ΦΑΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
373
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΑ Ε.
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΑΜ
374
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ Ε.
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΑΜ
375
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
376
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Κ.Υ. (ΚΑΣ)
377
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΒΧΜ
378
ΚΩΣΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΤΕ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
Θ’ ΕΠΚΑ
379
ΚΩΤΣΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΕΑΜ
380
ΚΩΤΣΙΩΡΗ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ
 
ΔΒΜΑ
381
ΚΩΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
382
ΛΑΒΑΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΡΧΙΤΕΧΝΙΤΗΣ
5η ΕΒΑ
383
ΛΑΓΟΠΟΔΗ ΑΣΠΑΣΙΑ
ΔΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΕΠΣΝΕ
384
ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
 
385
ΛΑΖΑΡΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΛΒ’ ΕΠΚΑ
386
ΛΑΖΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ
ΛΒ’ ΕΠΚΑ
387
ΛΑΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
10η ΕΒΑ
388
ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
5η ΕΒΑ
389
ΛΑΜΠΡΟΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
390
ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΛΒ’ ΕΠΚΑ
391
ΛΑΝΤΖΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
392
ΛΑΧΑΝΑ ΞΑΝΘΗ
 
ΔΙΚΟΜ
393
ΛΕΒΙΔΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
 
Κ.Υ.(ΚΑΣ)
394
ΛΕΚΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΛΒ’ ΕΠΚΑ
395
ΛΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
396
ΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΤΕ ΕΡΓΟΔΗΓΩΝ
ΕΠΣΝΕ
397
ΛΙΑΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Κ.Υ.
398
ΛΙΒΑΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ
ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ
 
399
ΛΙΟΛΙΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΑΜΘ
400
ΛΙΟΥΤΣΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΛΒ’ ΕΠΚΑ
401
ΛΟΛΑ ΕΛΕΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Α’ ΕΠΚΑ
402
ΛΟΥΚΙΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΠΣΝΕ
403
ΛΟΥΚΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
404
ΛΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Δ.Ο.Υ.
405
ΛΥΚΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
406
ΛΥΤΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΔΕ Δ/ΚΩΝ ΓΡΑΜ.
Κ.Υ.
407
ΜΑΓΡΙΠΛΗ ΕΦΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
408
ΜΑΔΕΜΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΕΝΜ-ΚΜ
409
ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΑΡΧ/ΓΟΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ
410
ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
5η ΕΒΑ
411
ΜΑΘΙΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
3η ΕΒΑ
412
ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
413
ΜΑΚΡΗ ΜΑΓΔΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
414
ΜΑΚΡΗ ΠΕΛΑ
 
Κ.Υ.
415
ΜΑΚΡΗ ΤΟΝΙΑ
ΕΡΓΑΤΡΙΑ
Κ’ ΕΠΚΑ
416
ΜΑΚΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΡΙΑ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
417
ΜΑΚΡΥΓΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ
418
ΜΑΚΡΥΠΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΕΑΜ
419
ΜΑΚΡΥΠΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΡΙΑ
ΕΠΣΝΕ
420
ΜΑΚΡΥΠΟΔΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ
421
ΜΑΛΑΚΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΜΕΕΠ
422
ΜΑΛΑΜΑ ΒΕΝΕΤΙΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
423
ΜΑΛΑΜΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΙΗ’ ΕΠΚΑ
424
ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
425
ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΛΗ’ ΕΠΚΑ
426
ΜΑΛΛΗ ΑΣΠΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
427
ΜΑΛΛΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Δ.Ο.Υ.
428
ΜΑΝΔΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
3η ΕΒΑ
429
ΜΑΝΔΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΛΗ’ ΕΠΚΑ
430
ΜΑΝΔΡΟΥΚΑΣΣΙΑΝΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
7η ΕΒΑ
431
ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
Α’ ΕΠΚΑ
432
ΜΑΝΙΑΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Δ/ΝΣΗ Δ/ΚΟΥ
433
ΜΑΝΙΝΑ ΕΥΔΟΚΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Δ/ΝΣΗ Δ/ΚΟΥ
434
ΜΑΝΙΝΑ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΙΠΚΑ
435
ΜΑΝΤΑ ΕΛΕΝΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ
ΙΒ’ ΕΠΚΑ
436
ΜΑΝΤΑΚΑ ΙΔΟΜΕΝΙΤΣΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
437
ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΣΩΤ.
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
Κ.Υ.
438
ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ
3η ΕΒΑ
439
ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΕ Δ/ΚΩΝ ΓΡΑΜ.
Δ/ΝΣΗ Δ/ΚΟΥ
440
ΜΑΝΤΗ ΟΥΡΑΝΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Κ.Υ.
441
ΜΑΝΤΙΚΑ ΜΙΝΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
Κ’ ΕΠΚΑ
442
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΔΑΒΜΜ
443
ΜΑΝΩΛΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΤΕΧΝ.ΠΟΛ.ΜΗΧ.
ΙΔ’ ΕΠΚΑ
444
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΠΕ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
445
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΒΧΜ
446
ΜΑΡΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΥΣΜΑ
447
ΜΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
448
ΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΣ
ΚΣΤ’ ΕΠΚΑ
449
ΜΑΡΓΑΡΙΤΩΦ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΒΧΜ
450
ΜΑΡΔΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΛΒ’ ΕΠΚΑ
451
ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
28η ΕΒΑ
452
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
 
Γ’ ΕΠΚΑ
453
ΜΑΡΚΑΤΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
455
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
5η ΕΒΑ
457
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΒΜΑ
458
ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΛΒ’ ΕΠΚΑ
459
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
460
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΤΕ ΛΟΓΙΣΤΩΝ
28η ΕΒΑ
461
ΜΑΡΝΕΡΗ ΠΑΥΛΙΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΙΠΚΑ
462
ΜΑΡΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
463
ΜΑΡΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Δ/ΝΣΗ ΘΕΑΤΡΟΥ
464
ΜΑΤΖΙΩΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΡΙΑ
ΕΠΣΝΕ
465
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΠΣΝΕ
466
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΑΡΧΙΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
467
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ
ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
 
468
ΜΑΥΡΟΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
469
ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
470
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
471
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΕΡΓΑΤΡΙΑ
Α’ ΕΠΚΑ
472
ΜΕΓΓΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΕΠΣΝΕ
473
ΜΕΓΓΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Δ.Ο.Υ.
474
ΜΕΓΚΟΥΛΑΣ
ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΥΣΜΑ
475
ΜΕΛΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΡΧ/ΤΗΣ
Κ’ ΕΠΚΑ
476
ΜΕΜΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΛΒ’ ΕΠΚΑ
477
ΜΕΝΝΕΝΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΑΜ
478
ΜΕΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
3η ΕΒΑ
479
ΜΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
Α’ ΕΠΚΑ
480
ΜΕΞΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
5η ΕΒΑ
481
ΜΕΡΜΗΓΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΛΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
ΒΧΜ
482
ΜΕΣΣΗΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
Β’ ΕΠΚΑ
483
ΜΗΛΙΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΙΠΚΑ
484
ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΔΕ
ΔΙΚΟΜ
485
ΜΗΝΑΔΑΚΗ Ε.
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΕΑΜ
486
ΜΗΤΡΟΥ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΜΕΕΠ
487
ΜΗΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΤΕΧΝΙΤΗΣ
Α’ ΕΠΚΑ
488
ΜΗΤΣΟΥΛΗΣ Γ.
ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
489
ΜΙΖΑ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
490
ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
491
ΜΙΣΑΗΛΙΔΟΥ ΒΑΣΩ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
492
ΜΙΤΣΗ ΑΣΗΜΙΝΑ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
3η ΕΒΑ
493
ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΥΛΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
7η ΕΒΑ
494
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΔΙΟΙΚ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Δ.Ο.Υ.
495
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
496
ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
Θ’ ΕΠΚΑ
497
ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
498
ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
500
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
501
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
5η ΕΒΑ
502
ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Α’ ΕΠΚΑ
503
ΜΟΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΡΧΙΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
504
ΜΟΣΧΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
505
ΜΟΥΛΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ
ΕΑΜ
506
ΜΟΥΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
Κ’ ΕΠΚΑ
507
ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
508
ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
509
ΜΟΥΡΑΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
510
ΜΟΥΤΣΙΚΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΛΗ’ ΕΠΚΑ
511
ΜΠΑΖΙΝΗ ΕΛΕΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΜΕΕΠ
512
ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΣ
Θ’ ΕΠΚΑ
513
ΜΠΑΚΟΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΡΧΙΦΥΛΑΚΑΣ
Β’ ΕΠΚΑ
514
ΜΠΑΚΡΑΤΣΑ ΑΝΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΑΜΘ
515
ΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
516
ΜΠΑΣΤΑ Ε.
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
517
ΜΠΑΧΑΡΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Α’ ΕΠΚΑ
518
ΜΠΑΧΛΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
519
ΜΠΕΛΕΧΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΡΙΑ
ΕΠΣΝΕ
520
ΜΠΕΝΙΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΙΠΚΑ
521
ΜΠΕΣΙΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
522
ΜΠΕΧΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΕΑΜ
523
ΜΠΙΖΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Α’ ΕΠΚΑ
524
ΜΠΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΛΒ’ ΕΠΚΑ
525
ΜΠΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΛΒ’ ΕΠΚΑ
526
ΜΠΙΛΗ ΕΦΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
527
ΜΠΙΤΖΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
528
ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
529
ΜΠΛΙΘΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΡΧΙΦΥΛΑΚΑΣ
Α’ ΕΠΚΑ
530
ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΒΜΑ
531
ΜΠΟΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
3η ΕΒΑ
532
ΜΠΟΛΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΤΔΠΕΑΕ
533
ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΔΕ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ Η/Υ
 
534
ΜΠΟΤΖΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΑΡΧ/ΤΗΣ
Κ’ ΕΠΚΑ
535
ΜΠΟΥΓΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΕΠΣΝΕ
536
ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑ ΕΡΗ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΕΑΜ
537
ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
538
ΜΠΟΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΕΩΛΟΓΟΣ
ΕΠΣΝΕ
539
ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΡΙΑ
Α’ ΕΠΚΑ
540
ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ ΦΑΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΒΧΜ
541
ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΝΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
542
ΜΥΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
Α’ ΕΠΚΑ
543
ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΒΧΜ
544
ΜΥΤΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
Α’ ΕΠΚΑ
545
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
3η ΕΒΑ
546
ΜΩΡΑΙΤΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΣΑΝΜ
547
ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΕΕΑ
548
ΝΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
549
ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Β’ ΕΠΚΑ
550
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
 
Δ.Ο.Υ.
551
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
ΒΧΜ
552
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΕΧΝΙΤΗΣ
Α’ ΕΠΚΑ
553
ΝΙΚΟΛΗΔΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΟΔΗΓΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
554
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΛΗ’ ΕΠΚΑ
555
ΝΙΟΥΝΗ ΚΕΡΑΣΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Β’ ΕΠΚΑ
556
ΝΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
557
ΝΟΥΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΟΓΙΣΤΗΣ
ΤΔΠΕΑΕ
558
ΝΤΟΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΛΒ’ ΕΠΚΑ
559
ΝΤΟΥΒΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5η ΕΒΑ
560
ΝΤΟΥΚΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
561
ΞΥΔΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
Κ΄ ΕΠΚΑ
562
ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΥΣΜΑ
563
ΞΥΠΟΛΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΣΑΝΜ
564
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΕΕΑ
565
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΒΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΠΣΝΕ
566
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Θ’ ΕΠΚΑ
567
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
3η ΕΒΑ
568
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΕ ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΩΝ
Α’ ΕΠΚΑ
569
ΠΑNTΕΛΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
3η ΕΒΑ
570
ΠΑΓΑΝΗ ΑΝΝΑ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΡΙΑ
Α’ ΕΠΚΑ
571
ΠΑΓΙΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΜΕΕΠ
572
ΠΑΙΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΟΔΗΓΟΣ
3η ΕΒΑ
573
ΠΑΛΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΛΒ’ ΕΠΚΑ
574
ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Κ.Υ.
575
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Α΄ ΕΠΚΑ
576
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
28η ΕΒΑ
577
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Κ.Υ.
578
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΠΣΝΕ
579
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΕΠΙΓΡΑΦΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
580
ΠΑΝΟΥΡΑΣ ΔΗΜ.
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
ΕΑΜ
581
ΠΑΝΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΡΙΑ
Β’ ΕΠΚΑ
582
ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΒΜΑ
583
ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΚΑΣΣΙΑΝΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
584
ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΦΑΝΗ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΔΒΜΑ
585
ΠΑΝΤΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΡΧ/ΤΗΣ
Κ’ ΕΠΚΑ
586
ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΟΥ ΕΜΟΡΦΥΛΗ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΔΑΑΜ
587
ΠΑΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
5η ΕΒΑ
588
ΠΑΝΤΟΥ Π.
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
589
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΤΔΠΕΑΕ
590
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
591
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΕΝΜ-ΚΜ
592
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Θ’ ΕΠΚΑ
593
ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΡΙΑ
Α’ ΕΠΚΑ
594
ΠΑΠΑΔΕΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΑΣ
595
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΛΓ’ ΕΠΚΑ
596
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
597
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Α΄ ΕΠΚΑ
598
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΥΣΜΑ
599
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
600
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
601
ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ
ΠΕ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
602
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Α’ ΕΠΚΑ
603
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
 
604
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
605
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ
ΕΕΑ
606
ΠΑΠΑΘΩΜΑ Ε.
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
607
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
608
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
 
609
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΗ ΜΑΤΙΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
19η ΕΒΑ
610
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΓΓΟΑ
611
ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
ΕΕΑ
612
ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΣΟΦΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΕΠΣΝΕ
613
ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗΣ
ΑΡΧ/ΤΗΣ
Κ’ ΕΠΚΑ
614
ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
615
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 
ΕΑΜ
616
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
617
ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΒΧΜ
618
ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Β’ ΕΠΚΑ
619
ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕ ΦΥΣΙΚΩΝ
5η ΕΒΑ
620
ΠΑΠΑΤΡΕΧΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΒΜΑ
621
ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΧΕΙΡΙΣΤΡΙΑ Η/Υ
 
622
ΠΑΠΠΑ ΑΜΑΛΙΑ
ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
623
ΠΑΠΠΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΤΔΠΕΑΕ
624
ΠΑΡΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
625
ΠΑΡΙΣΗ ΑΝΕΣΤΕΗ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΔΜΕΕΠ
626
ΠΑΣΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΛΓ’ ΕΠΚΑ
627
ΠΑΤΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
628
ΠΑΤΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
629
ΠΑΤΣΟΥΡΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΑΡΧΙΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΕΕΑ
630
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΤΔΠΕΑΕ
631
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
632
ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
633
ΠΕΓΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
634
ΠΕΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΕΠΣΝΕ
635
ΠΕΡΓΑΝΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ
Θ’ ΕΠΚΑ
636
ΠΕΡΔΙΚΑΡΗ ΤΖΕΝΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΒΧΜ
637
ΠΕΡΔΙΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
5η ΕΒΑ
638
ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΥΣΜΑ
639
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
 
640
ΠΕΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
641
ΠΕΤΤΑ ΕΛΕΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΒΧΜ
642
ΠΙΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
 
ΔΙΠΚΑ
643
ΠΙΝΗ ΕΥΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΜΕΕΠ
644
ΠΛΑΚΟΥΤΣΗ ΛΑΥΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΑΝΣΜ
645
ΠΛΑΤΣΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
646
ΠΛΑΤΣΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΡΧΙΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
647
ΠΛΕΣΤΗ ΖΩΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
5η ΕΒΑ
648
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
649
ΠΟΙΛΑ ΑΝΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΒΜΑ
650
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
ΑΡΧΙΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
651
ΠΟΛΛΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑ
ΕΕΑ
652
ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
10η ΕΒΑ
653
ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΠΣΝΕ
654
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑ
ΔΑΑΜ
655
ΠΟΥΛΑΚΗ ΕΦΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
656
ΠΡΑΝΤΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΗΣ
ΤΔΠΕΑΕ
657
ΠΡΕΒΕ ΣΟΦΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
658
ΠΡΙΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
659
ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΧΝΙΤΗΣ
Α’ ΕΠΚΑ
660
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΧΗΜΙΚΟΣ
ΕΑΜ
661
ΠΥΡΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
28η ΕΒΑ
662
ΡΑΛΛΗ ΕΥΤΕΡΠΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
663
ΡΑΜΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Β’ ΕΠΚΑ
664
ΡΑΣΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Δ.Ο.Υ.
665
ΡΑΣΣΙΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΣ
Β’ ΕΠΚΑ
666
ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
667
ΡΑΦΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Β’ ΕΠΚΑ
668
ΡΑΨΟΜΑΝΙΚΗΣ Β.
ΛΟΓΙΣΤΗΣ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
669
ΡΕΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΚΖ’ ΕΠΚΑ
670
ΡΗΓΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ
5η ΕΒΑ
671
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ ΔΕ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
672
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΤΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
5η ΕΒΑ
673
ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
 
674
ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΓΑΘΗ
ΔΕ
ΔΙΠΚΑ
675
ΡΩΣΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Δ.Ο.Υ.
676
ΣΑΒΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
677
ΣΑΚΑΛΗ ΟΛΓΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΑΜΘ
678
ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Α’ ΕΠΚΑ
679
ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
5η ΕΒΑ
680
ΣΑΚΕΛΛΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΜΕΕΠ
681
ΣΑΚΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΤΔΠΕΑΕ
682
ΣΑΚΚΑ ΝΙΚΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
683
ΣΑΛΛΙΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
3η ΕΒΑ
684
ΣΑΜΑΡΑ ΑΘΗΝΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΤΔΠΕΑΕ
685
ΣΑΜΑΡΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΕΝΜ-ΚΜ
686
ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΥΣΜΑ
687
ΣΑΜΠΑ ΕΦΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΤΔΠΕΑΕ
688
ΣΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
689
ΣΑΡΙΚΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΒΜΑ
690
ΣΒΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
691
ΣΓΟΥΠΟΜΑΛΛΗΣ ΑΡΙΣΤ.
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
692
ΣΓΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Κ.Υ.
693
ΣΓΟΥΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑ
3η ΕΒΑ
694
ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
695
ΣΕΒΔΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΤΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
 
696
ΣΕΡΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΣΜΑΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
5η ΕΒΑ
697
ΣΕΡΕΜΕΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΣΑΝΜ
698
ΣΕΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΙΝΕΠΟΚ
699
ΣΗΦΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
700
ΣΙΑΡΑΜΠΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΕΧΝΙΤΗΣ
Α’ ΕΠΚΑ
701
ΣΙΦΝΑΙΟΣ Κ.
ΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
702
ΣΚΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΧΝΙΤΗΣ
5η ΕΒΑ
703
ΣΚΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΕ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5η ΕΒΑ
704
ΣΚΑΓΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
5η ΕΒΑ
705
ΣΚΑΛΚΩΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
Α’ ΕΠΚΑ
706
ΣΚΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Β’ ΕΠΚΑ
707
ΣΚΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑ
ΥΣΜΑ
708
ΣΚΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΥΣΜΑ
709
ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΙΠΚΑ
710
ΣΚΛΕΙΔΑ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΒΧΜ
711
ΣΚΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΡΑΜΜΑΤΩΝ
712
ΣΚΟΥΜΠΑΦΛΟΥ ΠΟΠΗ
ΔΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
Κ.Υ
713
ΣΚΟΥΡΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
714
ΣΚΥΒΑΛΑΚΗ ΑΝΝΑ
ΤΕ ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
715
ΣΜΟΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΧΗΜΙΚΟΣ
ΕΑΜ
716
ΣΟΛΟΜΩΝ ΕΣΘΗΡ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ-ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΟΣ
ΑΜΘ
717
ΣΟΥΓΛΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ Η/Υ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
718
ΣΟΥΛΑΜΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
719
ΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΔΑΑΜ
720
ΣΟΥΠΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ
ΒΧΜ
721
ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΠΣΝΕ
722
ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΕ ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΣΑΝΜ
723
ΣΟΦΟΥΛΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΣΑΝΜ
724
ΣΤΑΘΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Β’ ΕΠΚΑ
725
ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΕ Ι
ΤΑΠΑ
726
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΕΑΜ
727
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΒΧΜ
728
ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΡΑΦΙΣΤΑΣ
ΒΧΜ
729
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΩΠΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΜΕΕΠ
730
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
731
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΦΑΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΓΡΑΦΕΙΟ Γ.Γ
732
ΣΤΕΙΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Κ’ ΕΠΚΑ
733
ΣΤΕΙΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΕΡΓΑΤΡΙΑ
Κ’ ΕΠΚΑ
734
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ
ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
735
ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΒΧΜ
736
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΡΙΑ
Α’ ΕΠΚΑ
737
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΕ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΥΣΑΚ
738
ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΡΧ/ΤΗΣ
Κ’ ΕΠΚΑ
739
ΣΤΕΦΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Θ’ ΕΠΚΑ
740
ΣΤΟΓΙΑ ΕΛΕΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Δ/ΝΣΗ Δ/ΚΟΥ
741
ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΙΟΙΚ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Κ.Υ.
742
ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΑΑΜ
743
ΣΤΡΟΥΜΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Κ’ ΕΠΚΑ
744
ΣΤΡΟΦΥΛΛΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
 
745
ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΛΕΞ.
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΣΤ’ ΕΠΚΑ
746
ΣΧΙΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΒΧΜ
747
ΣΧΟΙΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΔΕ ΠΡΟΣ. Η/Υ
5η ΕΒΑ
748
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
749
ΤΑΓΚΑΛΙΔΟΥ Ε.
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
9η ΕΒΑ
750
ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥ ΦΩΤΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
3η ΕΒΑ
751
ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
Κ’ ΕΠΚΑ
752
ΤΑΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΕΑΜ
753
ΤΕΜΠΕΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΛΗ’ ΕΠΚΑ
754
ΤΕΡΤΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΜΕΕΠ
755
ΤΖΑΒΑΡΑ ΣΟΦΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΒΧΜ
756
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΙΝΕΠΟΚ
757
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
28η ΕΒΑ
758
ΤΖΑΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΓΡΑΦΙΣΤΡΙΑ
ΕΠΣΝΕ
759
ΤΖΑΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΕΑΜ
760
ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΙΝΕΠΟΚ
761
TZANAΔΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΑΜ
762
ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
763
ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
Α’ ΕΠΚΑ
764
ΤΖΕΒΡΕΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
9η ΕΒΑ
765
ΤΖΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
766
ΤΖΙΝΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
767
ΤΖΟΥΜΟΥΣΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΚΣΤ’ ΕΠΚΑ
768
ΤΖΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΕΑΜ
769
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΛΗ’ ΕΠΚΑ
770
ΤΟΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΧΕΔΙΑΣΤΗΣ
ΕΝΜ-ΚΜ
771
ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
9η ΕΒΑ
772
ΤΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
5η ΕΒΑ
773
ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗ ΕΥΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΑΑΜ
774
ΤΟΥΡΝΑ ΕΛΕΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΑΜ
775
ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΗΣ
ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
776
ΤΡΑΝΟΥΛΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΤΔΠΕΑΕ
777
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΡΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
778
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ
ΦΥΛΑΚΑΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
779
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΚΛΗΜΕΝΤΙΝΗ
 
Κ.Υ.
780
ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
781
ΤΣΑΙΡΙΔΟΥ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Κ’ ΕΠΚΑ
782
ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΛΒ’ ΕΠΚΑ
783
ΤΣΑΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΕ ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΣΑΝΜ
784
ΤΣΑΡΔΑΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Κ΄ ΕΠΚΑ
785
ΤΣΕΛΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
786
ΤΣΕΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΝΜ-ΚΜ
787
ΤΣΕΡΓΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΡΙΑ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
788
ΤΣΙΒΓΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΔΣΑΝΜ
789
ΤΣΙΒΙΛΙΚΑ ΕΛΕΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΑΜ
790
ΤΣΙΓΑΡΙΔΑ ΜΠ.
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
791
ΤΣΙΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΚΕ’ ΕΠΚΑ
792
ΤΣΙΚΝΑ ΠΑΥΛΙΝΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
793
ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
794
ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
 
ΔΒΜΑ
795
ΤΣΙΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΜΕΕΠ
796
ΤΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΚΑ’ ΕΠΚΑ
797
ΤΣΙΜΠΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ
3η ΕΒΑ
798
ΤΣΙΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΕ ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΩΝ
Α’ ΕΠΚΑ
799
ΤΣΙΤΟΥΡΗ ΑΜΑΛΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΒΜΑ
800
ΤΣΙΤΣΑ ΕΦΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
801
ΤΣΙΤΣΙΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΒΧΜ
802
ΤΣΟΓΚΑ ΑΝΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
28η ΕΒΑ
803
ΤΣΟΓΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Κ.Υ.
804
ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
5η ΕΒΑ
805
ΤΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΑΜ
806
ΤΣΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡ.
Κ.Υ.
807
ΤΣΩΛΗ ΕΛΕΝΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Δ.Ο.Υ.
808
ΤΣΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
ΒΧΜ
809
ΤΣΩΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Κ.Υ. (ΚΑΣ)
810
ΦΑΙΤΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
3η ΕΒΑ
811
ΦΑΝΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
812
ΦΑΡΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
813
ΦΑΤΩΛΑ ΡΑΝΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΒΧΜ
814
ΦΙΛΑΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΡΙΑ
5η ΕΒΑ
815
ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
ΒΧΜ
816
ΦΙΛΙΟΥ ΔΑΦΝΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΒΧΜ
817
ΦΙΛΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΙΠΚΑ
818
ΦΙΛΙΠΠΑ ΑΓΑΘΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΒΧΜ
819
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 
Γ’ ΕΠΚΑ
820
ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
ΒΧΜ
821
ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
ΥΣΜΑ
822
ΦΙΟΛΙΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
28η ΕΒΑ
823
ΦΛΩΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΒΜΑ
824
ΦΛΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
5η ΕΒΑ
825
ΦΟΥΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΒΜΑ
826
ΦΟΥΝΤΕΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΑΡΧ/ΤΗΣ
Κ’ ΕΠΚΑ
827
ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ
828
ΦΟΥΡΛΙΓΚΑ ΕΥΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΜΟΥΣΕΙΟ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
829
ΦΟΥΡΤΟΥΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΛΗ’ ΕΠΚΑ
830
ΦΟΥΡΤΟΥΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΟΣ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ
831
ΦΟΥΤΣΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Β’ ΕΠΚΑ
832
ΦΡΑΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΙΠΚΑ
833
ΦΡΑΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
28η ΕΒΑ
834
ΦΡΕΖΟΥΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
3η ΕΒΑ
835
ΦΥΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
Κ’ ΕΠΚΑ
836
ΦΥΤΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΒΧΜ
837
ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΖΩΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
 
838
ΦΩΤΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
28η ΕΒΑ
839
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ
ΤΕ ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
1η ΕΒΑ
840
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΑΜΘ
841
ΧΑΒΙΑΡΑΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
3η ΕΒΑ
842
ΧΑΝΙΩΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
 
Δ.Ο.Υ.
843
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΘΝΙΚΟ ΑΡΧΕΙΟ ΜΝΗΜΕΙΩΝ
844
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΑΝΑΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
5η ΕΒΑ
845
ΧΑΡΑΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
Θ’ ΕΠΚΑ
846
ΧΑΡΙΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ
Β’ ΕΠΚΑ
847
ΧΑΤΖΕΛΗ ΑΝΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΔΣΑΝΜ
848
ΧΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΒΧΜ
849
ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΙΠΚΑ
850
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΣ ΤΕΧΝΙΤΗΣ
Γ’ ΕΠΚΑ
851
ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
28η ΕΒΑ
852
ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΩΔΟΡΟΣ
ΠΕ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΕΠΣΝΕ
853
ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
ΙΣΤ’ ΕΠΚΑ
854
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΑΜΘ
855
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΕΤΗ
ΛΑΟΓΡΑΦΟΣ-ΕΘΝΟΛΟΓΟΣ
ΔΙΝΕΠΟΚ
856
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΕΧΝΙΤΗΣ
Β’ ΕΠΚΑ
857
ΧΕΙΛΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
5η ΕΒΑ
858
ΧΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΡΓΑΤΗΣ
5η ΕΒΑ
859
ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΑΡΧ/ΤΗΣ
Κ’ ΕΠΚΑ
860
ΧΛΟΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
 
861
ΧΟΡΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΒΧΜ
862
ΧΟΥΣΙΑΔΑ ΜΑΡΙΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΙΠΚΑ
863
ΧΟΥΣΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ
Κ’ ΕΠΚΑ
864
ΧΟΥΧΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ
10η ΕΒΑ
865
ΧΟΧΛΑΚΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΓΔΑΠΚ-ΔΙΠΚΑ
866
ΧΡΙΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
Α’ ΕΠΚΑ
867
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
Δ.Μ.
868
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΝΙΚΗ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΕΑΜ
869
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
Α’ ΕΠΚΑ
870
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΕΑΜ
871
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
 
Κ.Υ.
872
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΤΡΙΑ
ΥΣΜΑ
873
ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΛ.
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ
ΚΑ΄ ΕΠΚΑ
874
ΧΡΥΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΡΧ/ΤΗΣ
Κ’ ΕΠΚΑ
875
ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΜΕΕΠ
876
ΧΩΡΑΦΑ ΕΡΗ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ
ΔΑΒΜΜ
877
ΧΩΡΕΜΗ ΔΑΦΝΗ
ΔΕ
 
878
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΑΑΜ
879
ΨΑΡΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΛΓ’ ΕΠΚΑ
880
ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΑΡΧΑΙΟΦΥΛΑΚΑΣ
5η ΕΒΑ