Αρχική Νέα Εκπαίδευση - Επιστήμη Οι πρωτιές υποψηφίων από τα Γενικά Λύκεια της Χίου

Οι πρωτιές υποψηφίων από τα Γενικά Λύκεια της Χίου

213

 






























































































































































































































































































































































































































































































































































































































ΠΡΩΤΕΥΣΑΝΤΕΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΓΕΝΙΚΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ  ΝΟΜΟΥ ΧΙΟΥ-ΘΕΣΕΙΣ 1 ΕΩΣ 5
ΑΕΙ-90%
Α/Α/ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΘΕΣΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ  ΣΧΟΛΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ  ΣΧΟΛΕΙΟ
1. ΚΑΓΚΑΡΑΚΗ  ΑΝΝΑ 4 ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 1ο  ΓΕΛ
2. ΚΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2 ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡ.ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 1ο  ΓΕΛ
3. ΚΥΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΟΛΙΤ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ 1ο  ΓΕΛ
4. ΛΟΥΚΑΚΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2 ΕΠΙΣΤ.ΦΥΤ.ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑΣ 1ο  ΓΕΛ
5. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΡΗΤΗΣ 2ο ΓΕΛ
6. ΚΟΥΤΣΟΥΛΙΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 5 ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 2ο ΓΕΛ
7. ΚΩΣΤΑΛΑ  ΙΩΑΝΝΑ 2 ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ
8. ΛΕΜΟΝΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 3 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ  3ο ΓΕΛ
9. ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4 ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡ.ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ  
10. ΡΕΤΣΚΑ  ΛΕΝΤΙΑΝΑ 1 ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ
11. ΤΟΜΑΖΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 4 ΠΟΛ.ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ 3ο ΓΕΛ  
12. ΓΚΙΟΥΖΕΠΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ 2 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΛ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ
13. ΜΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3 ΜΗΧ/ΚΩΝ ΧΩΡ/ΞΙΑΣ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡ.ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΓΕΛ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ
14. ΜΠΕΝΑΡΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ Ε.Ν. Λ.Τ. ΨΑΡΩΝ
ΑΕΙ -10%
1. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΑΙΓΑΙΟΥ 1ο ΓΕΛ
2. ΚΑΡΙΤΗ ΙΟΥΛΙΑ 4 ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡ.ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 1ο ΓΕΛ
3. ΚΟΥΤΣΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4 ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜ.ΣΤΡΑΤΟΥ(ΣΜΥ)ΟΠΛΑ 1ο ΓΕΛ  
4. ΣΤΡΟΥΜΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 3 ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡ.ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 1ο ΓΕΛ
5. ΒΕΛΕΓΡΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 1 ΕΠΙΣΤ. ΠΡΟΣΧ.ΑΓΩΓΗΣΚ ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ 2ο ΓΕΛ
6. ΔΑΜΙΡΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 1 ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡ.ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 2ο ΓΕΛ
7. ΔΟΝΤΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 2 ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡ.ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 2ο ΓΕΛ
8. ΚΛΑΔΙΑ ΕΛΕΩΝΟΡΑ 4 ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΑΝΤΕΙΟΥ 2ο ΓΕΛ
9. ΣΑΛΙΑΡΗ  ΝΑΥΣΙΚΑ 2 ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 2ο ΓΕΛ
10 ΦΥΛΛΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ 3 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ Ε.Ν. 3ο ΓΕΛ
11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΥΘΥΜΙΑ 1 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝ.ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ 3ο ΓΕΛ
12. ΓΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2 ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Ν. ΓΕΛ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
13. ΜΟΛΛΑΣ  ΜΑΡΙΟΣ 3 ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΓΕΛ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ
14 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4 ΕΠΙΣΤ.ΦΥΤ.ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑΣ ΓΕΛ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ
ΤΕΙ 90%
1. ΝΤΑΓΚΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ 1ο ΓΕΛ
2. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2 ΠΟΛ.ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 3ο ΓΕΛ
3. ΣΤΟΥΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 4 ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3ο ΓΕΛ
4. ΣΤΡΟΒΙΛΑ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ 5 ΔΙΑΤΡ. ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3ο ΓΕΛ
5. ΝΤΟΥΛΗ  ΕΙΡΗΝΗ 2 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΜΜΕ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ Λ.Τ. ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ
ΤΕΙ 10%
1. ΚΑΒΟΥΡΓΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ 2ο ΓΕΛ
2. ΜΑΡΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2ο ΓΕΛ
3. ΓΛΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 4 ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ 3ο ΓΕΛ
          Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
                 ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ