Αρχική Νέα Τοπικά ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ για τη ΧΙΟ μας: Υποψήφιοι δημοτικοί & τοπικοί σύμβουλοι σε...

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ για τη ΧΙΟ μας: Υποψήφιοι δημοτικοί & τοπικοί σύμβουλοι σε Ιωνία, Καμπόχωρα

133


Γ.ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΩΝΙΑΣ                

1.Δημοτική κοινότητα Καλλιμασιάς                
               
( υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΚΟΚΟΚΥΡΗΣ     ΛΑΜΠΡΟΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    1   
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΚΑΛΑΜΩΤΟΥΣΗ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    2   
ΜΟΝΟΓΙΟΥΔΗΣ     ΠΑΝΤΕΛΗΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ     3   
ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ     4   
ΠΟΛΙΤΑΚΗ     ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ    5   
ΣΥΡΑΚΗΣ    ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ    ΑΧΙΛΛΕΥΣ    6   
            7   

2.Δημοτική κοινότητα Νενήτων                
               
( υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΚΟΥΡΓΙΑΣ     ΣΠΥΡΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    1   
ΣΥΚΑΣ    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΧΡΙΣΤΟΣ)    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2   
ΤΑΝΑΙΝΗΣ     ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ     ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ    3   
ΤΑΤΣΗ    ΠΛΟΥΜΗ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    4   
ΤΣΙΜΠΙΡΛΗ – ΧΡΥΣΗ    ΣΟΦΙΑ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    5   
ΦΑΣΙΑΝΟΣ     ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ    6   
            7   

3.Τοπική κοινότητα Βουνού               
               
( υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ     ΣΤΕΦΑΝΟΣ     ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ     1   
ΠΑΤΡΩΝΑ-ΠΑΣΣΑΔΗ    ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ    ΣΤΕΦΑΝΟΣ    2   

4.Τοπική  κοινότητα Έξω Διδύμας                
               
( υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΒΑΡΚΑΡΗΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ    1   
ΗΡΑΚΛΕΙΑΝΟΥ     ΕΛΕΝΗ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2   

5.Τοπική  κοινότητα Θολοποταμίου                
               
( υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικής κοινότητας κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΔΕΛΕΡΕ     ΜΑΡΙΑΝΝΑ     ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ     1   
ΜΟΝΙΟΥΔΗΣ     ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ     2   
ΝΤΟΥΛΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ     3   
ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ     ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ -ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ     4   
            5   

6.Τοπική  κοινότητα Καταρράκτου               
               
( υποψήφιοι σύμβουλοι τοπικής κοινότητας κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΓΙΑΝΝΟΥΡΗΣ     ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ     1   
ΚΑΡΑΒΑΤΑΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ     ΜΙΧΑΗΛ     2   
ΛΑΜΠΙΡΗ    ΑΣΠΑΣΙΑ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    3   
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ     ΜΙΧΑΗΛ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ     4   
            5   

7.Τοπική  κοινότητα Κοινής                
               
( υποψήφιοι  εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΜΟΝΙΩΔΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    ΠΑΝΤΕΛΗΣ    1   
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    2   

8.Τοπική  κοινότητα Μέσα Διδύμας                
               
( υποψήφιοι  εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΚΑΛΛΕΡΓΗ – ΑΓΟΡΗ    ΑΡΓΥΡΩ    ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΣ    1   
ΜΕΙΩΤΕΡΗ    ΦΡΟΣΩ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2   

9.Τοπική  κοινότητα Μυρμηγκίου                
               
( υποψήφιοι  εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΠΑΠΠΑ     ΒΑΣΙΛΕΙΑ     ΙΩΑΝΝΗΣ    1   
ΠΡΩΙΟΥ     ΑΦΡΟΔΙΤΗ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ     2   

10.Τοπική  κοινότητα Παγίδος                
               
( υποψήφιοι  εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΛΑΒΙΔΑΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ     ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     1   
ΤΖΟΥΜΑΣ    ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ     2   

11.Τοπική  κοινότητα Φλατσίων                
               
( υποψήφιοι  εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΤΣΟΡΗ     ΜΑΡΙΝΑ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ     1   
ΤΣΟΡΗΣ     ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     2   

Δ.ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΠΟΧΩΡΩΝ                

1.Τοπική κοινότητα Αγίου Γεωργίου Συκούση                
               
( υποψήφιοι  σύμβουλοι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               
               
Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΝΤΟΥΛΟΥ     ΜΑΡΚΕΛΛΑ – ΕΙΡΗΝΗ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ     1   
ΠΑΤΟΥΝΑΣ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    2   
ΠΟΔΙΑΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    ΣΤΑΜΑΤΗΣ     3   
ΦΕΡΕΛΗΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ     4   
               
2.Τοπική κοινότητα Βαβίλων                
               
( υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               
               
Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΜΠΑΣΤΙΑΝΟΥ     ΑΓΓΕΛΑ     ΣΠΥΡΟΣ     1   
ΜΠΟΥΡΝΙΑΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     2   

3.Τοπική κοινότητα Βασιλεωνοίκου                
               
( υποψήφιοι  σύμβουλοι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               
               
Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΚΑΚΑΡΙΔΗΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    1   
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    ΞΕΝΟΦΩΝ    2   
ΚΡΗΤΙΚΟΥ  – ΑΜΠΑΝΟΥΔΗ    ΜΑΡΙΑ    ΙΩΑΝΝΗΣ    3   
ΠΛΑΚΩΤΑΡΗΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΜΙΚΕΣ    4   

4.Τοπική κοινότητα Βερβεράτου               
               
( υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               
               
Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΚΑΜΠΟΥΡΑΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    1   
ΞΕΝΙΑ – ΜΠΙΛΛΟΥ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    2   
               
5.Τοπική κοινότητα Δαφνώνος               
               
( υποψήφιοι  σύμβουλοι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               
               
Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΔΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    1   
ΜΑΝΩΛΙΑΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2   
ΜΕΛΗΣ    ΜΙΧΑΗΛ    ΣΤΕΦΑΝΟΣ    3   
ΧΑΒΙΑΡΑ     ΚΑΝΕΛΛΑ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    4   
               

6.Τοπική κοινότητα Ζυφιά               
               
( υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               
               
Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΜΩΥΣΑΚΗΣ     ΠΑΝΤΕΛΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    1   
ΤΣΙΒΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ     2   

7.Τοπική κοινότητα Χαλκειού               
               
( υποψήφιοι  σύμβουλοι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               
               
Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΓΚΙΑΛΗΣ     ΑΓΓΕΛΟΣ     ΜΙΧΑΗΛ     1   
ΛΟΥΡΕΤΖΑΚΗ – ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗ    ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ     ΙΩΑΝΝΗΣ     2   
ΣΤΑΜΠΑΣ     ΙΣΙΔΩΡΟΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     3   
ΦΡΑΓΚΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ     4