Αρχική Νέα Τοπικά ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ για τη ΧΙΟ μας: οι υποψήφιοι δημοτικοί & τοπικοί σύμβουλοι...

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ για τη ΧΙΟ μας: οι υποψήφιοι δημοτικοί & τοπικοί σύμβουλοι σε Καρδάμυλα, Μαστιχοχώρια

165

Ε.ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ                

1.Δημοτική κοινότητα Καρδαμύλων                
               
( υποψήφιοι  σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΚΛΕΙΔΑ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    1   
ΜΥΛΩΝΑΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ     2   
ΣΚΙΑΔΑΣ    ΑΡΓΥΡIOΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    3   
ΤΟΥΡΝΗ – ΚΟΝΤΟΚΑΛΗ    ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ  (ΦΑΙΗ)    ΜΙΧΑΗΛ     4   
ΤΣΑΚΑΛΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΜΙΧΑΗΛ     5   
ΨΑΡΡΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΜΙΧΑΗΛ     6   
            7   

2.Τοπική κοινότητα Αμάδων                
               
( υποψήφιοι  σύμβουλοι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΜΑΤΘΑΙΟΣ    1   
ΦΩΤΕΙΝΟΣ     ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ    2   
ΦΩΤΕΙΝΟΣ     ΣΤΑΥΡΟΣ    ΣΤΕΦΑΝΟΣ    3   
ΦΩΤΕΙΝΟΥ – ΝΤΑΟΥΤΗ    ΑΓΓΕΛΙΚΗ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    4   

3.Τοπική κοινότητα Βικίου                
               
( υποψήφιοι  εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΚΑΡΑΚΟΖΗΣ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΜΑΡΚΟΣ     1   
ΦΩΤΕΙΝΟΣ     ΧΡΗΣΤΟΣ     ΜΙΧΑΗΛ     2   
               
4.Τοπική κοινότητα Καμπιών                
               
( υποψήφιοι  εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     1   
ΣΙΔΕΡΙΑΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ     2   

5.Τοπική κοινότητα Πιτυούντος               
               
( υποψήφιοι  σύμβουλοι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΑΠΟΣΤΟΛΗ – ΚΡΙΤΟΥΛΗ    ΔΕΣΠΟΙΝΑ     ΜΙΧΑΗΛ     1   
ΚΡΙΤΟΥΛΗ    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΤΑΣΑ)    ΠΕΤΡΟΣ    2   
ΜΕΡΟΥΣΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ    3   
ΧΛΩΡΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΗΛΙΑΣ    4   
               
6.Τοπική κοινότητα Σπαρτούντος               
               
( υποψήφιοι  εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΜΠΟΥΡΝΙΑΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    1   
ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     2   

ΣΤ.ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣΤΙΧΟΧΩΡΙΩΝ                

1.Δημοτική κοινότητα  Πυργίου                
               
( υποψήφιοι  σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΘΕΟΤΟΚΑ    ΕΙΡΗΝΗ    ΙΩΑΝΝΗΣ    1   
ΚΑΡΔΕΡΙΝΗ – ΜΕΡΜΗΓΚΟΥΣΗ    ΜΑΡΚΕΛΛΑ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ     2   
ΚΟΥΤΕΛΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    3   
ΜΠΟΛΛΑΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ     ΙΣΙΔΩΡΟΣ     4   
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ     5   
ΝΙΚΟΛΟΥ     ΥΠΑΤΙΑ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ     6   
               
               

2.Τοπική κοινότητα Αρμολίων                 
               
( υποψήφιοι  σύμβουλοι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΓΙΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ     ΚΥΡΙΑΚΟΣ     ΠΕΤΡΟΣ     1   
ΚΟΥΓΚΟΥΛΕΡΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΠΑΝΤΕΛΗΣ     2   
ΜΑΚΡΙΔΗ    ΣΤΑΜΑΤΙΑ    ΠΑΝΤΕΛΗΣ     3   
ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ     ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ    ΣΤΕΛΛΙΟΣ    4   
               
3.Τοπική κοινότητα Βέσσης               
               
( υποψήφιοι εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΚΑΒΟΥΡΑΚΗΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ    1   
ΠΑΤΡΑΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ     ΜΙΧΑΗΛ    2   
               
               

4.Τοπική κοινότητα Ελάτας                
               
( υποψήφιοι  σύμβουλοι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΜΙΧΑΗΛ    1   
ΔΕΛΙΟΣ     ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ     ΑΓΓΕΛΟΣ    2   
ΣΑΛΛΑΛΕ     ΑΓΓΕΛΙΚΗ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     3   
ΣΤΡΑΤΙΔΗΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ     ΜΙΧΑΗΛ     4   

5.Τοπική κοινότητα Καλαμωτής               
               
( υποψήφιοι  σύμβουλοι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΔΑΜΑΛΑΣ    ΜΙΧΑΗΛ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    1   
ΚΑΝΑΡΙΟΥ- ΠΕΙΡΑΝΤΑΚΟΥ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ     ΜΙΧΑΗΛ     2   
ΜΑΥΡΟΘΕΡΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΜΙΧΑΗΛ     3   
ΡΑΓΚΟΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ     ΜΙΧΑΗΛ     4   

6.Τοπική κοινότητα  Λιθίου               
               
( υποψήφιοι  σύμβουλοι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΚΟΝΤΟΥΔΗΣ     ΜΙΧΑΗΛ     ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ     1   
ΚΟΡΝΙΑΣ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    2   
ΚΟΡΝΙΑΣ     ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    3   
ΛΑΓΟΥΔΗ – ΚΟΥΝΑΚΗ    ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    4   

7.Τοπική κοινότητα  Μεστών                
               
( υποψήφιοι  σύμβουλοι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΖΕΡΒΟΥΔΗΣ     ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    1   
ΘΗΡΙΑΝΟΥ    ΠΟΛΥΤΙΜΗ    ΘΕΟΔΩΡΟΣ    2   
ΚΕΛΛΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΜΙΧΑΗΛ    3   
ΣΧΟΛΙΑΔΗΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΜΙΧΑΗΛ    4   

8.Τοπική κοινότητα  Ολύμπων               
               
( υποψήφιοι  σύμβουλοι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΒΑΒΟΥΛΗ – ΠΡΙΝΑΡΗ     ΜΑΡΚΕΛΛΑ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    1   
ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ    ΦΩΤΙΟΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    2   
ΜΑΚΚΟΣ     ΜΙΧΑΗΛ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    3   
ΣΥΚΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    4   

9.Τοπική κοινότητα Πατρικών               
               
( υποψήφιοι  εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΠΑΣΣΑΔΗΣ     ΠΑΝΤΕΛΗΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     1   
ΡΗΓΑΚΗΣ     ΑΡΓΥΡΙΟΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    2