Αρχική Νέα Τοπικά ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ για τη ΧΙΟ μας: οι υποψήφιοι δημοτικοί & τοπικοί σύμβουλοι...

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ για τη ΧΙΟ μας: οι υποψήφιοι δημοτικοί & τοπικοί σύμβουλοι σε Ομηρούπολη, Χίο

71


Ζ.ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΟΜΗΡΟΥΠΟΛΗΣ                

1.Δημοτική κοινότητα Βροντάδου               
               
( υποψήφιοι  σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               
               
Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΒΛΥΣΙΔΟΥ – ΧΟΥΛΗ    ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΣΤΥΛΙΑΝΗ    ΚΗΡΥΚΟΣ    1   
ΖΟΥΜΙΔΗΣ     ΣΤΕΦΑΝΟΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2   
ΜΠΟΥΛΑ-ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ     3   
ΠΡΟΓΟΥΛΗΣ    ΜΑΡΚΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    4   
ΧΟΥΛΗΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ    5   
ΨΩΡΡΑ-ΛΟΥΡΟΥ    ΔΕΣΠΟΙΝΑ     ΜΙΧΑΗΛ    6   
               
               
2.Δημοτική κοινότητα Λαγκάδας               
               
( υποψήφιοι  σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΑΡΓΥΡΟΥΔΗ – ΝΙΚΗΤΑ    ΜΥΡΟΠΗ    ΙΩΑΝΝΗΣ    1   
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ – ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ    ΗΛΕΚΤΡΑ    ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ     2   
ΚΥΡΙΑΚΟΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     3   
ΜΑΥΡΕΛΟΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΘΕΟΔΩΡΟΣ    4   
ΜΟΥΝΤΟΥΛΑΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΣΜΟΛΕΝΣΚΗΣ    5   
ΧΑΒΙΑΡΑ – ΜΠΑΚΟΛΑ     ΦΙΛΙΩ     ΜΙΧΑΗΛ    6   
               

3.Τοπική κοινότητα Ανάβατου               
               
( υποψήφιοι  εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΣΙΔΕΡΑΤΟΥ – ΨΩΡΑ    ΑΙΜΙΛΙΑ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     1   
ΦΙΣΤΕΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    2   

4.Τοπική κοινότητα Αυγωνύμων               
               
( υποψήφιοι  εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΔΡΟΣΙΝΟΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΠΑΝΤΕΛΗΣ     1   
ΠΑΧΝΟΥ    ΑΝΝΑ    ΠΑΝΤΕΛΗΣ    2   

5.Τοπική κοινότητα Καρυών               
               
( υποψήφιοι  σύμβουλοι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΔΡΙΖΟΣ     ΧΡΗΣΤΟΣ     ΜΑΡΚΟΣ    1   
ΚΡΗΤΙΚΟΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ     2   
ΜΑΡΗΣ     ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ     3   
ΧΑΛΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ     ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΚΑΙΤΗ)    ΝΙΚΟΛΑΟΣ     4   

6.Τοπική κοινότητα Σιδηρούντος               
               
(υποψήφιοι  εκπρόσωποι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΚΑΤΟΛΕΩΝ     ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ     ΠΕΡΙΚΛΗΣ     1   
ΨΑΡΡΟΣ     ΠΑΝΤΕΛΗΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    2   

7.Τοπική κοινότητα Συκιάδας               
               
( υποψήφιοι  σύμβουλοι τοπικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΚΑΛΑΓΚΙΑΣ     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ     1   
ΠΟΥΠΑΛΟΣ     ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ    ΣΤΕΦΑΝΟΣ    2   
ΠΟΥΠΑΛΟΥ – ΜΑΘΙΟΥΔΗ    ΣΟΦΙΑ     ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ    3   
ΣΥΡΒΙΤΗΣ     ΠΑΝΤΕΛΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     4   

Η.ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΧΙΟΥ                

Δημοτική κοινότητα Χίου                
               
( υποψήφιοι  σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας  κατ΄αλφαβητική σειρά )               

Επώνυμο     Όνομα     Πατρώνυμο     Α/Α    Υπογραφές
ΑΘΑΝΑΤΟΣ – ΚΑΖΑΝΑΣ     ΙΩΑΝΝΗΣ    ΑΝΤΩΝΙΟΣ     1   
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    2   
ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     ΘΕΟΔΩΡΟΣ     3   
ΓΛΥΚΑ     ΕΙΡΗΝΗ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ    4   
ΖΑΝΝΙΚΟΥ    ΣΟΦΙΑ     ΣΙΜΕΩΝ    5   
ΜΑΥΡΙΔΗΣ     ΗΛΙΑΣ    ΜΙΧΑΗΛ    6   
ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗ – ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ    ΜΑΡΙΑ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ     7   
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ     ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    8   
ΠΕΡΡΙΚΟΣ     ΠΕΤΡΟΣ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ     9   
ΣΤΕΦΑΝΑΡΑ – ΖΑΚΕΤΑΚΗ    ΔΕΣΠΟΙΝΑ     ΙΩΑΝΝΗΣ     10   
ΧΕΙΛΑΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    ΛΑΜΠΡΟΣ    11   
ΧΡΥΣΟΧΟΟΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     ΘΩΜΑΣ     12