Αρχική Νέα Τοπικά ΝΕΑ ΑΝΤΙΛΗΨΗ: υποψήφιοι δημοτικοί & τοπικοί σύμβουλοι σε Ιωνία, Καμπόχωρα, Καρδάμυλα, Μαστιχοχώρια

ΝΕΑ ΑΝΤΙΛΗΨΗ: υποψήφιοι δημοτικοί & τοπικοί σύμβουλοι σε Ιωνία, Καμπόχωρα, Καρδάμυλα, Μαστιχοχώρια

125

 

 

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

 

 

Από το Πρωτοδικείο Χίου ανακηρύχθηκαν οι υποψήφιοι του συνδυασμού «ΝΕΑ ΑΝΤΙΛΗΨΗ» για τις εκλογές της 7ης Νοεμβρίου 2010, και κάθε άλλης επαναληπτική αυτών, για την ανάδειξη της  Δημοτικής Αρχής του Δήμου  Χίου. Οι υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικών και τοπικών κοινοτήτων σε Ιωνία, Καμπόχωρα, Καρδάμυλα και Μαστιχοχώρια είναι οι εξής:
                        

                                                                          ΧΑΛΛΙΟΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ  ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΧΙΟΥ

 

              Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΧΙΟΥ

 

 3.       ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΩΝΙΑΣ

 

                ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ          

1)            ΚΟΚΚΩΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΦΩΚΙΩΝΟΣ              

2)            ΜΠΑΛΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΚΙΜΩΝΟΣ   

3)            ΠΑΛΗΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ                

                ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΝΗΤΩΝ     

1)            ΒΑΡΒΑΚΗ ΑΝΘΙΤΣΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ          

2)            ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ    

3)            ΣΥΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΥΝΟΥ             

1)                   ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

     ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ          

1)            ΓΙΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    

2)            ΨΥΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ              

              ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΟΥ              

1)                   ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΙΝΗΣ              

1)                   ΠΑΣΣΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ  

         ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΑ ΔΙΔΥΜΑΣ              

1)                   ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

                   ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΥΡΜΗΓΚΙΟΥ

1)            ΒΟΞΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ      

2)            ΠΙΤΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ      

             ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΓΙΔΟΣ            

1)                   ΝΕΑΜΟΝΙΤΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

               

 4.       ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΠΟΧΩΡΩΝ

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΒΑΒΥΛΩΝ            

1)                  ΣΤΑΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ             

              ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΕΩΝΟΙΚΟΥ          

1)                  ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ              

              ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΒΕΡΑΤΟΥ   

1)                    ΣΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ       

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΖΥΦΙΑ   

1)                    ΜΩΥΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ        

              

 5.       ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ

          ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ           

1)           ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ            

2)           ΜΙΚΕΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ        

3)           ΜΠΑΛΟΜΟΥΤΣΟΥΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   

4)           ΜΠΑΣΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

5)           ΣΑΡΡΗ ΚΑΡΑΜΟΥΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    

6)            ΣΙΤΑΡΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ      

            ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΜΑΔΩΝ            

1)            ΚΟΥΪΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΟΔΕΣΤΟΥ      

2)            ΚΟΥΪΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ       

3)            ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ       

4)            ΠΑΓΙΑΖΗΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ            

            ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΠΙΩΝ           

1)            ΚΑΠΕΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ              

2)            ΧΟΪΜΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ           

              ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΙΤΥΟΥΝΤΟΣ 

1)             ΦΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ       

2)             ΦΥΤΟΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

 
6.       ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣΤΙΧΟΧΩΡΙΩΝ

              ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΙΟΥ     

1)              ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ    

2)              ΓΚΛΩΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ        

3)              ΠΙΤΣΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ                

4)              ΦΙΣΤΕΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

               ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΜΟΛΙΩΝ      

1)               ΜΙΚΕΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ          

2)               ΠΑΧΟΥΝΔΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ          

3)               ΣΦΗΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ            

4)               ΤΣΙΛΙΑΚΟΥ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ       

            ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΣΣΗΣ            

1)                         ΤΩΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  

                ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΕΛΑΤΑΣ                         

1)               ΚΙΚΙΛΗ ΠΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ     

2)               ΚΟΚΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ          

3)               ΜΠΕΝΕΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΧΟΥ

                 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ

1)                ΓΛΑΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ     

2)                ΚΑΝΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

                    ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΛΙΘΙΟΥ            

1)                ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   

2)                ΚΟΡΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ           

3)               ΛΑΓΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ           

4)               ΠΙΚΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

                   ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΕΣΤΩΝ                         

1)               ΑΛΜΥΡΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗ

2)                ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

3)               ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ           

4)               ΚΑΛΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ         

                   ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΛΥΜΠΩΝ      

1)                ΚΟΥΤΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΩΡΗ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ       

2)                ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    

3)                ΞΥΔΕΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

                   ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΙΚΩΝ      

1)           ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ