Αρχική Νέα Αθλητικά Ποδόσφαιρο: ξεκινούν τα πρωταθλήματα, πρόγραμμα αγώνων για Α’ και Β’ κατηγορίες

Ποδόσφαιρο: ξεκινούν τα πρωταθλήματα, πρόγραμμα αγώνων για Α’ και Β’ κατηγορίες

9

 Με τον πρωταθλητή Ηρακλή Θυμιανών να υποδέχεται την Καλαμωτή και τις νεοφώτιστες Ενωση και Καρυές να αντιμετωπίζουν αντίστοιχα εκτός το Λέοντα Αφροδισίων και εντός τη Δάφνη, ξεκινά σήμερα Σάββατο στις 5.00 μ.μ. το πρωτάθλημα της Α’ τοπικής κατηγορίας ποδοσφαίρου. Αναλυτικά η 1η Αγωνιστική:

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
 
ΛΕΩΝ ΑΦΡΟΔΙΣΙΩΝ – Α.Σ.Λ.Σ. ΕΝΩΣΗ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Σάββατο 27/09/14 17:00 ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Ι., ΝΕΓΡΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)  
Π.Α.Ο ΚΑΡΥΩΝ – Π.Ο ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ ΚΑΡΥΩΝ Σάββατο 27/09/14 17:00 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν., ΣΥΡΙΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)  
Α.Π.Π.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ – Α.Ε. ΚΑΛΑΜΩΤΗΣ ΘΥΜΙΑΝΩΝ Σάββατο 27/09/14 17:00 ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΠΥΡΓΙΟΥ – Π.Α.Σ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ ΠΥΡΓΙΟΥ Κυριακή 28/09/14 17:00 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Ν., ΓΙΟΜΕΛΟΣ Δ., ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ Σ.  
Α.Π.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Α.Σ ΟΜΗΡΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΟΥΣΗ Κυριακή 28/09/14 17:00 ΚΑΤΣΑΡΗΣ Γ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΝΕΓΡΗΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)  
Α.Π.Ε ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – Α.Π.Ο ΚΑΝΑΡΗΣ ΝΕΝΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 28/09/14 17:00 ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)  
Α.Ο ΑΤΛΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΘΥΜΙΑΝΩΝ Κυριακή 28/09/14 17:00 ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)

Β’ κατηγορία
Τρία παιχνίδια διεξάγονται επίσης σήμερα το απόγευμα για το πρωτάθλημα της Β’ τοπικής κατηγορίας. Με πρώτο στις 11.00 το πρωί μεταξύ Ερασιτέχνη και Πανοινούσσιου.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
 
Π.Ο. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ – Α.Ο ΠΑΝΟΙΝΟΥΣΣΙΟΣ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Σάββατο 27/09/14 11:00 ΠΙΤΤΑΟΥΛΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Ι., ΣΚΑΠΙΝΑΚΗΣ Π.  
A.O ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ – Π.Ο ΔΟΞΑ ΘΟΛΟΠΟΤΑΜΙΟΥ Σάββατο 27/09/14 17:00 ΛΙΒΑΝΙΔΗΣ Γ., ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Β., ΜΑΡΤΖΕΛΟΣ Θ.  
Κ.Ε.Α.Σ ΦΑΡΚΑΙΝΑ – ΚΟΦΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Σάββατο 27/09/14 17:00 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Ε., ΤΣΙΑΝΤΟΣ Α., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π.  
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΛΚΕΙΟΥΣ – Α.Ε. ΚΥΒΕΛΗ-ΛΕΩΝ ΘΥΜΙΑΝΩΝ Κυριακή 28/09/14 12:00 ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΤΣΑΡΗΣ Γ., ΣΚΑΠΙΝΑΚΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)  
Α.Π.Ο ΧΙΟΥ 2014 – Α.Ο ΒΑΡΒΑΣΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΙΟΥ Κυριακή 28/09/14 14:45 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Γ., ΤΣΙΑΝΤΟΣ Α., ΜΑΥΡΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)  
Α.Π.Σ ΛΑΙΛΑΠΑΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΝ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΑΦΑΛΙΕΙΟΝ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ Κυριακή 28/09/14 17:00 ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ Σ., ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΟΥΧΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)