Αρχική Νέα Εκπαίδευση - Επιστήμη ΤΕΕ: ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ σε ΤΕΙ

ΤΕΕ: ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ σε ΤΕΙ

300

      
Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας ΕΞ
23820001 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ                ΖΑΦΕΙΡΑ        ΧΡΗΣΤΟΣ    ΓΛΥΚΕΡΙΑ 728 ΕΠΙΧΕΙΡHΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤHΜΑΤΩΝ  TEI ΠΑΤΡΑΣ    ΗΜ. A
23820003 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                ΣΤΕΛΛΑ         ΜΙΧΑΗΛ     ΜΑΡΙΑ    710 ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)                      ΗΜ. B
23820208 ΑΠΟΤΣΟΣ                  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΧΑΡΙΚΛΕΙ 710 ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)                      ΗΜ. B
23810215 ΑΣΠΙΩΤΗΣ                 ΙΩΑΝΝΗΣ        ΜΑΡΚΟΣ     ΓΑΡΥΦΑΛΛ 817 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23810006 ΒΑΡΙΑ                    ΣΑΠΦΩ          ΖΑΧΑΡΙΑΣ   ΣΟΦΙΑ    525 ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ TEI ΠΑΤΡΑΣ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) ΗΜ. A
23820007 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ                ΜΙΧΑΗΛ         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 589 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  TEI ΠΑΤΡΑΣ                                    ΗΜ. B
23810228 ΒΟΡΡΙΑ                   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ      ΙΩΑΝΝΗΣ    ΜΑΝΘΟΥΛΑ 561 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                               ΗΜ. B
23820012 ΓΙΑΛΟΥΡΗ                 ΑΡΓΥΡΩ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΓΓΕΛΙΚΗ 597 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ                                  ΗΜ. A
23820017 ΓΙΟΥΡΓΑΛΗΣ               ΓΕΩΡΓΙΟΣ       ΜΙΧΑΗΛ     ΑΣΗΜΙΝΑ  506 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ  TEI ΛΑΜΙΑΣ                   ΗΜ. A
23810020 ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑ               ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤ ΜΑΡΚΟΣ     ΖΑΜΠΕΛΛΑ 589 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  TEI ΠΑΤΡΑΣ                                    ΗΜ. A
23820021 ΔΙΣΑΚΙΑΣ                 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΥΠΑΤΙΑ   818 ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23810171 ΖΑΝΝΙΚΟΣ                 ΜΑΡΚΟΣ         ΣΤΑΥΡΟΣ    ΚΑΛΛΙΟΠΗ 817 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23820023 ΖΗΣΟΥ – ΚΟΣΙΑΝΤΟΥ        ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ      ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΤΙΝΑ   579 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  TEI ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ                                            ΗΜ. A
23810026 ΚΑΜΠΟΥΡΗ                 ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΜΑΡΙΑ    597 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ                                  ΗΜ. A
23810211 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ               ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΗ 817 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23820177 ΚΑΡΟΥΣΗΣ                 ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΖΗΝΟΒΙΑ  818 ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23810178 ΚΑΥΓΑΛΑΚΗ                ΚΑΛΛΙΟΠΗ       ΜΑΡΙΟΣ     ΚΥΡΙΑΚΗ  453 ΠΟΛ.  ΔΟΜΙΚΩΝ  ΕΡΓΩΝ  TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)                            ΗΜ. A
23820179 ΚΛΟΥΒΑ                   ΜΑΡΙΑ          ΙΩΑΝΝΗΣ    ΑΡΧΟΝΤΙΑ 525 ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ TEI ΠΑΤΡΑΣ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) ΗΜ. A
23820034 ΚΟΡΔΕΡΑΣ                 ΚΥΡΙΑΚΟΣ       ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΕΥΓΕΝΙΑ  818 ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23820217 ΚΟΥΤΕΛΑΚΗΣ               ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΜΑΡΚΕΛΛΑ 818 ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23820180 ΚΟΥΤΙΚΑΣ                 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΙΟΥΛΙΑ   818 ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23820238 ΛΑΖΟΣ                    ΙΩΑΝΝΗΣ        ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΣΤΑΜΑΤΙΑ 722 ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ  TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ                                             ΗΜ. B
23810186 ΛΟΙΖΟΥ                   ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ      ΜΑΝΩΛΗΣ    ΔΕΣΠΟΙΝΑ 597 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ                                  ΗΜ. B
23810040 ΜΑΚΡΗΣ                   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      ΙΩΑΝΝΗΣ    ΜΑΡΙΑ    501 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ  TEI ΑΘΗΝΑΣ                                               ΗΜ. A
23810041 ΜΑΜΟΥΝΑ                  ΣΟΦΙΑ          ΑΝΤΩΝΙΟΣ   ΜΑΡΙΑ    711 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ  TEI ΑΘΗΝΑΣ                                               ΗΜ. B
23820188 ΜΑΡΤΑΚΗΣ                 ΜΙΧΑΗΛ         ΙΑΚΩΒΟΣ    ΜΑΡΙΑΝΝΑ 581 ΕΜΠΟΡΙΑΣ   &  ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ  TEI ΑΘΗΝΑΣ                                   ΗΜ. A
23810190 ΜΑΥΡΙΑΝΟΣ                ΙΣΙΔΩΡΟΣ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΜΥΡΣΙΝΗ  455 ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ  ΕΡΓΩΝ   TEI ΣΕΡΡΩΝ                                       ΗΜ. A
23810047 ΜΙΩΤΕΡΗ                  ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ      ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ 581 ΕΜΠΟΡΙΑΣ   &  ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ  TEI ΑΘΗΝΑΣ                                   ΗΜ. A
23820192 ΜΟΣΧΟΥΡΗΣ                ΙΩΑΝΝΗΣ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΜΑΡΙΑ    818 ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23820222 ΜΠΑΚΑΛΗΣ                 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ      ΑΡΓΥΡΙΟΣ   ΚΥΡΙΑΚΟΥ 818 ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23810218 ΜΠΑΝΤΖΟΣ                 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ     ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΜΑΤΡΩΝΑ  455 ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ  ΕΡΓΩΝ   TEI ΣΕΡΡΩΝ                                       ΗΜ. B
23810054 ΜΠΟΛΟΥΔΑΚΗΣ              ΜΙΧΑΗΛ         ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  ΜΑΡΙΑ    501 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ  TEI ΑΘΗΝΑΣ                                               ΗΜ. A
23810057 ΜΠΟΥΡΝΙΑ                 ΕΥΓΕΝΙΑ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ 585 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  TEI ΑΘΗΝΑΣ                                    ΗΜ. B
23820195 ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ                ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΣΤΑΜΑΤΙΑ 817 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23820144 ΝΤΟΥΛΟΣ                  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ    511 ΝΑΥΠΗΓΙΚΗΣ  TEI ΑΘΗΝΑΣ                                                 ΗΜ. A
23810225 ΟΡΦΑΝΟΥΔΗ                ΑΝΘΟΥΛΑ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΑΙΚΑΤΕΡΙ 711 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ  TEI ΑΘΗΝΑΣ                                               ΗΜ. A
23810063 ΟΡΦΑΝΟΥΔΗ                ΦΩΤΕΙΝΗ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤ 563 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  TEI ΠΑΤΡΑΣ                                                 ΗΜ. A
23810065 ΠΑΒΙΤΣΟΣ                 ΓΕΩΡΓΙΟΣ       ΑΝΔΡΕΑΣ    ΑΝΝΑ     817 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23820145 ΠΑΝΑΝΗ                   ΕΙΡΗΝΗ         ΠΑΝΤΕΛΗΣ   ΜΑΡΙΑ    719 ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ TEI  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                ΗΜ. A
23820068 ΠΑΝΤΟΣ                   ΓΕΩΡΓΙΟΣ       ΧΡΗΣΤΟΣ    ΣΕΒΑΣΤΗ  817 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23820069 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ                ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ      ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΑ 817 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23820214 ΠΑΡΛΙΑΡΟΣ                ΑΝΔΡΕΑΣ        ΣΤΑΥΡΟΣ    ΕΙΡΗΝΗ   817 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΕΙΔ.ΚΑΤΗΓ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23810210 ΠΑΡΟΙΚΟΣ                 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΑΓΓΕΛΙΚΗ 818 ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23820213 ΠΑΣΠΑΛΑΔΕΛΗΣ             ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙ 817 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23810197 ΠΑΤΕΡΙΜΟΣ                ΜΙΧΑΗΛ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΑΙΚΑΤΕΡΙ 447 ΠΟΛ.  ΕΡΓΩΝ    ΥΠΟΔΟΜΗΣ  TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ                                 ΗΜ. B
23820074 ΠΛΑΝΟΥΔΑΚΗΣ              ΑΓΑΠΗΤΟΣ       ΜΙΧΑΗΛ     ΦΩΤΕΙΝΗ  577 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ                                               ΗΜ. A
23820153 ΠΟΛΙΤΑΚΗ                 ΜΑΡΚΕΛΛΑ       ΜΙΧΑΗΛ     ΕΥΑΓΓΕΛΙ 619 ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ TEI  ΑΘΗΝΑΣ                                              ΗΜ. A
23810207 ΠΟΛΙΤΣΗΣ                 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ    ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ   817 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23810206 ΣΑΜΑΤΑΣ                  ΜΙΧΑΗΛ         ΑΡΓΥΡΙΟΣ   ΙΩΑΝΝΑ   818 ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23820082 ΣΑΡΕΛΗ                   ΜΑΡΙΑ          ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ 585 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  TEI ΑΘΗΝΑΣ                                    ΗΜ. B
23810084 ΣΕΡΕΜΕΛΗΣ                ΑΝΤΩΝΙΟΣ       ΜΑΝΟΥΗΛ    ΜΑΡΙΑ    817 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23820225 ΣΙΔΕΡΙΔΗ                 ΑΡΕΤΗ          ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΛΟΥΛΟΥΔΑ 585 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  TEI ΑΘΗΝΑΣ                                    ΗΜ. B
23810199 ΣΚΙΑΘΙΤΗ-ΑΝΕΣΤΗ          ΜΑΡΙΑ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΑΙΚΑΤΕΡΙ 581 ΕΜΠΟΡΙΑΣ   &  ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ  TEI ΑΘΗΝΑΣ                                   ΗΜ. A
23810200 ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ                ΜΑΡΙΑ          ΙΩΑΝΝΗΣ    ΘΕΟΔΩΡΑ  525 ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ TEI ΠΑΤΡΑΣ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) ΗΜ. A
23820228 ΣΟΒΑΤΖΗΣ                 ΙΣΙΔΩΡΟΣ       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡ 818 ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23810201 ΣΤΑΜΑΤΙΝΟΣ               ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     ΠΑΝΤΕΛΗΣ   ΕΥΑΓΓΕΛΙ 817 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23820210 ΣΥΜΙΑΚΑΚΗΣ               ΑΝΤΩΝΙΟΣ       ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΑΝΝΑ     817 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23810090 ΣΥΡΙΜΗΣ                  ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΘΕΟΔΩΡΟΣ   ΑΜΑΛΙΑ   818 ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23820091 ΣΥΡΙΜΗΣ                  ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ      ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΜΑΡΙΝΑ   818 ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23820159 ΣΥΡΡΗ                    ΕΙΡΗΝΗ         ΙΩΑΝΝΗΣ    ΙΩΑΝΝΑ   645 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI  ΑΘΗΝΑΣ                                               ΗΜ. A
23820092 ΤΕΤΤΕΡΗΣ                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 728 ΕΠΙΧΕΙΡHΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤHΜΑΤΩΝ  TEI ΠΑΤΡΑΣ    ΗΜ. A
23810202 ΤΖΟΥΜΑ                   ΕΙΡΗΝΗ         ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΓΕΤΤΑ 597 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ                                  ΗΜ. A
23810209 ΤΟΥΣΗΣ                   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΙΑ    817 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23810096 ΤΣΑΙΡΙΔΟΥ                ΣΜΑΡΩ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΦΡΑΓΚΩ   710 ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)                      ΗΜ. B
23810098 ΤΣΙΜΗΛΑΣ                 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΡΓΥΡΩ   817 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23810219 ΤΣΙΡΙΓΟΣ                 ΝΙΚΟΛΑΟΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΕΙΡΗΝΗ   584 ΤΟΠΙΚΗΣ   ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ   TEI ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                                ΗΜ. A
23810099 ΤΣΟΥΡΗ                   ΜΑΡΙΑ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 587 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  TEI ΚΑΒΑΛΑΣ                                   ΗΜ. B
23820223 ΦΙΡΙΠΗΣ                  ΓΕΩΡΓΙΟΣ       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΜΑΡΓΑΡΙΤ 817 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23820104 ΦΟΥΝΤΟΥΡΗ                ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΣΤΥΛΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΒΓΕΡΟΥ   584 ΤΟΠΙΚΗΣ   ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ   TEI ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                                ΗΜ. B
23820106 ΦΡΥΔΑΣ                   ΠΕΤΡΟΣ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΚΥΡΙΑΚΗ  507 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ  (ΑΣΠΑΙΤΕ)  ΑΘΗΝΑΣ                          ΗΜ. 
23810203 ΦΥΚΑΡΗΣ                  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΜΑΡΙΑ    817 ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23820226 ΦΥΚΑΡΗΣ                  ΜΙΧΑΗΛ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΔΕΣΠΟΙΝΑ 818 ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ. 
23810204 ΦΩΤΕΙΝΟΥ                 ΕΙΡΗΝΗ         ΓΕΩΡΓΙΟΣ   ΚΑΛΛΙΟΠΗ 607 ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ    ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ  TEI ΠΑΤΡΑΣ                                ΗΜ. A
23820110 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΑΚΗΣ           ΙΣΙΔΩΡΟΣ       ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΛΕΜΟΝΙΑ  818 ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ                     ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ(ΗΜ)   ΗΜ.  
 

Διαφήμιση
Προηγούμενο άρθροΥγεία: Γνωστό το φύλο του παιδιού από την 7η εβδομάδα της κύησης
Επόμενο άρθροΒιολογικός καθαρισμός στο Νεραύλακα Καρδαμύλων