Αρχική Νέα Εκπαίδευση - Επιστήμη Πανελλαδικές 2017: ονόματα επιτυχόντων ΕΠΑΛ

Πανελλαδικές 2017: ονόματα επιτυχόντων ΕΠΑΛ

218
Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΛ

ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΕΠΑΛ ΟΙΝΟΥΣΣΩΝ

ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΒΑΒΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΒΑΣΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΓΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΧΑΤΖΗΣΥΜΕΩΝΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΠΟΥΛΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ

ΕΠΑΛ ΚΑΡΔΑΜΥΛΩΝ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΘΕΡΑΠΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΚΑΝΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΝΕ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.) ΑΣΤΕ
ΚΛΕΙΔΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΥΜΕΩΝ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΟΥΤΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΜΑΚΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΕΛΙΤΖΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΚΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΑΜΠΑΝΛΑΡΙ ΡΟΝΑΛΝΤΟ ΜΑΝΩΛΗ ΜΙΡΕΛΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΧΡΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ

1ο ΕΠΑΛ ΧΙΟΥ

ΒΑΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΕΤΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΒΛΥΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΘΩΜΑΣ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΓΙΑΝΝΙΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΥΡΩ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΟΥΒΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΑΜΑΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΑΝΔΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΑΝΤΗΛΩΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ- ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΚΑΡΑΒΑΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΑΡΓΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΟΥΓΙΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΥΓΙΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΜΑΚΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΜΑΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΜΑΝΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΜΑΡΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΗΝΑ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΠΥΡΟΣΒ ΑΚΑΔ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΙΣΕΤΖΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΜΠΑΧΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΕΛΕΓΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΣΩΜΑΤΑ ΣΜΥ
ΜΠΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΠΑΤΕΛΙΔΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΟΥΜΟΥ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΦΡΑΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΡΙΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΝΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΑΛΑΤΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.) ΑΣΤΕ
ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΕΤΤΕΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΦΛΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΦΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΤΕΡΠΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΕΠΑΛ Βροντάδου

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΓΥΡΩ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΩΠΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΓΙΩΡΓΑΝΤΖΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΙΡΗΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΓΛΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΕΚΑΤΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΑΡΓΕΤΤΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΚΑΣΜΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΑΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΚΛΗΜΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΟΛΩΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΡΑΖΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΟΥΤΙΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΕΤΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΛΕΜΟΝΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΜΑΜΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΦΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΜΟΥΝΔΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΜΠΡΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΤΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΤΙΜΠΡΑ ΙΓΚΛΙ ΝΤΡΙΤΑΝ ΕΡΙΟΛΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΝΤΟΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΜΝΑ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΤΟΥΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΛΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΤΑΪΑΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΤΣΙΜΠΙΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΥΡΩ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΦΡΕΙΚΕ ΦΟΙΒΟΣ ΧΕΝΤΡΙΚ ΒΙΛΛΕΜ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΨΩΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ