Αρχική Νέα Εκπαίδευση - Επιστήμη Πανελλαδικές 2017- ονόματα επιτυχόντων ΓΕΛ και ΕΠΑΛ (αποφοίτων 2016, 2015)

Πανελλαδικές 2017- ονόματα επιτυχόντων ΓΕΛ και ΕΠΑΛ (αποφοίτων 2016, 2015)

824

Επιτυχόντες Αποφοίτων Γενικού Λυκείου και ΕΠΑΛ Ομάδας Β 2017 (10% ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2016)

1ο ΓΕΛ

ΑΛΑΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΟΥΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΣΓΟΥΡΑΛΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΤΣΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

2ο ΓΕΛ

ΒΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΒΟΥΚΟΥΝΑ ΑΘΗΝΑ ΝΕΦΕΛΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΤΙΑΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΓΛΥΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΓΕΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΔΕΒΒΕΣ ΦΩΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΚΡΟΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΤΕΛΙΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

3ο ΓΕΛ

ΚΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΠΙΛΙΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΧΑΜΠΑ-ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΒΟΛΙΣΣΟΣ- Λυκειακές τάξεις
ΖΑΡΤΑΛΟΥΔΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΕΠΑΛ και ΕΠΑΛ Ομάδας Α 2017 (10% ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2016)
ΕΠΑΛ Βροντάδου

ΨΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

1ο ΕΠΑΛ Χίου
ΠΑΠΑΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΧΑΒΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ

Επιτυχόντες Γενικού Λυκείου και ΕΠΑΛ Ομάδας Β 2017 (10% ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ 2015)
1ο ΓΕΛ

ΚΕΒΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΩ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΕΝΟΒΙΑΣ ΚΟΥΚΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΜΑΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΕΝΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΓΕΛ Καρδαμύλων

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΣΕΜΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

2ο ΓΕΛ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΣΕΜΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΑΛΟΔΗΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΡΙΣ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΛΑΓΚΩΝΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΝΤΙΝΟΥ ΚΛΕΙΩ ΑΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

3ο ΓΕΛ

ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΜΟΥΣΙΚΟ- λυκειακές τάξεις

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΑΝΔΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ