Αρχική Νέα Εκπαίδευση - Επιστήμη Πανελλαδικές 2017: ΓΕΛ- ονόματα επιτυχόντων

Πανελλαδικές 2017: ΓΕΛ- ονόματα επιτυχόντων

650
Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα

Βολισσός- λυκειακές τάξεις

ΑΓΙΑΣΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

Εσπερινό Λύκειο
ΑΛΜΑΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
ΜΙΧΑΗΛ ΣΒΕΤΛΑΝΑ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΣΠΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

Μουσικό- λυκειακές τάξεις 

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΒΑΣΣΗ ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΑΥΓΟΥΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΛΓΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΟΥΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΡΕΑΤΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΑΡΑΝΤΙΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΙΧΑΛΙΑΔΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΟΡΦΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΕΜΟΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
ΠΙΠΙΝΙΑ ΤΟΥΜΑΖΟΥ ΜΥΡΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΩ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΓΟΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΦΩΚΙΩΝ ΕΙΡΗΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΒΥΡΗ ΘΗΡΕΣΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

Ψαρά- λυκειακές τάξεις

ΒΡΑΤΣΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΚΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΒΡΑΤΣΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΕΝΑΡΔΗ ΑΝΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΦΙΛΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

Οινούσσες- λυκειακές τάξεις

ΖΑΝΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΠΑΛΑΤΖΙΑ ΜΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΙΝ ΑΛΜΠΑΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) – ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΦΛΑΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

3ο ΓΕΛ Χίου

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΛΓΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΜΠΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΒΑΒΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΓΑΛΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΓΕΝΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΓΙΑΓΚΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑ ΛΟΥΚΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΖΑΝΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΖΑΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΖΥΓΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΑΜΑΡΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ-ΠΛΟΥΜΑΡΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΑΨΥΛΗ ΥΠΑΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΜΙΑΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΛΑΓΚΩΝΑ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΛΥΚΟΥΡΙΝΑ ΑΝΝΑ-ΓΙΟΖΕΦΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΑ-ΓΙΟΖΕΦΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΜΑΥΡΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΜΑΥΡΙΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΣΟΦΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΕΝΔΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΕΛΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΜΕΡΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΙΣΕΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΜΠΟΥΡΝΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΜΥΛΩΝΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ-ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ ΣΙΜΟΣ ΜΥΡΣΙΝΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΝΤΑΪΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΝΤΕΝΤΑ ΒΑΣΙΛ ΓΕΩΡΓΟ ΛΕΥΤΕΡΙΓΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΠΑΛΗΟΥ ΑΡΕΤΗ – ΤΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΜΠΕΝ ΖΗΝΟΒΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΠΟΥΠΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΡΑΠΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΑΛΑΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΣΓΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΣΦΗΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΤΣΑΟΥΣΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΤΣΙΛΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΛΕΡΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΤΣΙΜΟΥΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΡΓΥΡΩ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΤΣΙΡΟΠΙΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΤΣΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΦΕΝΤΙΣΙΝ ΑΝΝΑ ΟΛΕΓΚ ΛΙΛΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΦΡΑΓΚΟΜΙΧΑΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ-ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΦΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

2ο ΓΕΛ Χίου

ΑΓΓΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΙΟΛΕΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΑΓΓΟΥΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΑΛΙΦΙΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΑΚΩΒΟΣ ΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΑΤΣΑΛΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΑΤΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΒΑΒΥΛΟΥΣΑΚΗ ΑΝΘΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΒΑΠΟΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΦΡΑΙΜΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΟΥΜΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΩ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΓΙΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΤΣΑΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΕΜΟΝΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΓΙΑΝΝΟΠΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΖΗΝΟΒΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΓΚΙΟΥΒΕΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΕΚΠΑ
ΓΚΛΩΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΝΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΔΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΑΦΝΗ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.
ΔΕΒΒΕΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΔΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΙΣΟΥΦΑΪ ΜΠΛΕΟΝΑ ΠΑΪΤΙΜ ΣΟΣΕ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΚΑΪΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΛΠΙΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΡΑΚΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΑΡΑΜΑΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΑΣΑΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΟΝΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΤΟΛΛΑΚΟΥ ΟΛΣΑ ΚΡΕΝΑΡ ΕΡΜΙΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΛΕΒΕΝΤΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΛΗΜΝΑΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΘΕΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΑΝΑΓΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΜΑΝΔΕΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΗΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΜΙΣΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΩ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΜΙΧΑΛΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΜΟΝΙΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΜΟΣΧΟΒΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΦΕΛΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΜΠΑΚΝΗ ΑΓΓΕΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΜΠΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΛΑΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΠΟΥΛΑΖΕΡΗ ΕΡΑΤΩ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΤΟΛΕΩΝ ΕΡΑΣΜΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΠΟΥΜΠΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΜΠΟΥΡΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΜΥΛΩΝΑΔΑΚΗ ΒΑΛΣΑΜΩ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΞΥΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΠΑΛΑΒΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΑΠΑΔΕΑ ΔΑΝΑΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΠΕΡΠΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΟΥΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΡΑΠΠΑ ΑΓΑΘΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΠΥΛΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΣΑΧΙΝΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΤΙΜ ΛΟΥΛΕΖΙΜΕ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΑΧΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΛΕΜΟΝΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΣΚΑΡΒΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΟΥΡΕ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΥΡΩΠΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΜΑΡΙΟΓΚΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΣΤΕΙΡΟΥ ΖΩΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΣΥΡΙΩΔΗ ΣΕΒΑΣΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΤΖΙΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΙΛΛΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΡΙΚΥΛΑ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΙΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΤΣΙΜΠΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΤΥΧΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΟΡΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΛΟΥΜΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΧΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΙΡΗΝΗ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΧΑΜΠΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΧΑΡΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΨΥΧΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΟΜΗΛΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΓΕΛ Βροντάδου

ΑΝΘΙΤΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΝΝΙΚΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΓΩΝΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΚΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΙΣΣΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΙΡΗΝΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΚΟΣΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΡΙΜΙΖΗ ΙΣΙΔΩΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΡΙΜΙΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΚΥΛΑΔΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΜΑΛΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΚΥΠΡΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΛΕΥΚΑΔΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΑΪΣΤΡΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΙΧΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΠ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΙΚΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΜΟΥΝΔΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΝΝΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΣΤΕΙΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ ΣΣΕ
ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΕΛΛΗ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΤΣΕΣΜΕΛΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΤΣΙΜΗΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΨΥΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΟΦΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΓΕΛ Καλαμωτής

ΑΛΒΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΒΑΣΤΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΖΕΡΒΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΞΗΡΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΟΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΟΡΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΜΑΜΑ ΓΕΡΑΛΔΟ ΜΕΜΟ ΝΑΤΑΣΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΑΝΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΕΙΡΗΝΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΜΟΝΙΩΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΠΙΝΙΑΚΟΥ ΝΤΑΝΙΕΛ ΦΕΡΝΤΙΝΑΝΤ ΟΥΡΑΝΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΜΥΦΤΑΡΑΙ ΙΡΙΝΤΑ ΑΡΙΑΝ ΑΛΚΕΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΑΝΤΖΙ ΝΙΚΟ ΕΝΤΟΥΑΡΤ ΡΟΥΝΤΙΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΡΓΥΡΩ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΟΤΣΙ ΝΤΕΝΙΣ ΗΡΑΚΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΩ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΓΕΛ Καρδαμύλων

ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΛΕΙΔΑ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΜΑΚΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ ΣΜΥ
ΜΑΚΡΙΝΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΟΥΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΟΥΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ  ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΠΕΤΣΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΣΤΕΙΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΧΑΜΖΑΛΛΑΡΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥΪΤΙΜ ΚΛΟΝΤΙΑΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

1ο ΓΕΛ Χίου

ΑΓΙΩΡΓΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΛΙΦΡΑΓΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΙΚΕΛΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΑΡΤΑΚΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΤΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΒΛΑΧΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΜΗΝΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΕΟΜΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΔΑΜΙΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΙΑ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ
ΚΑΛΛΙΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΚΑΜΠΟΥΡΑ ΣΕΒΑΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΣΑΒΕΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΣΑΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΑΤΣΑΝΙΚΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΘΩΜΑΣ ΑΛΙΝΑ ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ-ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ:ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ(ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΟΙΛΙΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΙΛΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΜΑΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΚΟΛΛΙΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗ ΜΗΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) – ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΜΥΑ
ΛΑΒΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΛΕΥΪΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΛΙΚΣΚΕΝΤΑΪ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΒΕΡΙΜ ΝΑΤΑΣΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΜΑΪΣΤΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΑΝΤΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΝΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΑΡΙΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΙΣΑΗΛΙΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΜΟΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΜΟΝΙΩΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΜΟΥΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.) ΣΜΥΝ
ΜΠΕΝΟΒΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΜΠΙΖΑΝΗ ΑΘΗΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ ΣΜΥ
ΜΠΟΛΕΝΑ ΤΖΕΝΗ ΑΡΙΑΝ ΜΙΜΟΖΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΝΟΥΡΕ ΕΡΒΙΝ ΣΟΤΙΡ ΕΣΜΑ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
ΞΗΝΤΑΡΙΑΝΟΥ ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΞΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΠΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΑΝΤΕΛΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΑΠΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΠΗΛΙΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΩ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΙΠΙΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΙΣΣΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΠΙΤΣΙΚΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΛΑΚΩΤΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΠΛΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΣΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΜΥΡΩΠΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΘΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΗΡΥΚΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΤΕΤΤΕΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΤΟΜΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.
ΤΣΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΤΣΕΚΑΪ ΘΕΑΝΩ ΦΕΡΝΤΙ ΝΤΕΣΙΡΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΑΛΙΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΦΟΥΣΦΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΧΑΒΙΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΓΕΡΟΥΚΑ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΠΥΡΟΣΒ ΑΚΑΔ
ΧΑΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΚΥΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΗΡΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΧΟΝΔΡΕΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΧΟΤΖΑ ΦΑΤΙΜΕ ΝΤΡΙΤΣΙΜ ΜΑΝΤΕΛΙΝΑ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΧΟΥΖΟΥΡΗ ΛΕΜΟΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΥΡΩ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΨΥΧΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΓΕΛ Καλλιμασιάς

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΒΟΥΚΟΥΝΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΟΥΜΙΤΣΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΒΟΥΚΟΥΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΟΥΜΙΤΣΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΑΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΪΜΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΟΥΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ – ΑΝΝΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΙΟΛΑΝΤΑ – ΚΑΤΑΖΙΝΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΛΑΜΠΑΔΟΧΥΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ
ΛΑΠΑΡΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΜΟΝΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΟΓΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΚΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΕΛΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΠΛΕΙΑΝΘΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΑΡΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΙΓΟΥΝΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΕΤΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΣΙΤΑΡΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΡΜΙΟΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΙΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΦΟΥΝΤΑ ΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΝΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΨΑΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΩΛΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΨΑΡΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ