Αρχική Νέα Εκπαίδευση - Επιστήμη Εκλογές ΕΛΜΕ- υποψήφιοι ψηφοδελτίων

Εκλογές ΕΛΜΕ- υποψήφιοι ψηφοδελτίων

132

 ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΓΙΑ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΝΕΟΥ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΗΣ ΕΛΜΕ ΧΙΟΥ



 

Με απόφαση της Γενικής Συνέλευσης της Ε.Λ.Μ.Ε Χίου ορίζεται, ως ημέρα εκλογών, για την ανάδειξη νέου Δ.Σ της Ένωσης η Τρίτη 13 Δεκεμβρίου 2005 από τις 10: 30 π. μ. έως 17: 00 μ. μ. στο Εργατικό Κέντρο Χίου.
Οι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι  όπως κατατέθηκαν στην Ε.Ε. έχουν  ως εξής:

Α)   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
1. ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΓΩΡΓΟΥΛΗ -ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ
4. ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5. ΚΑΛΛΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΠΟΠΗ
7. ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
8. ΚΟΥΤΣΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9. ΚΟΥΦΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10. ΚΡΑΝΑ -ΣΦΗΚΑ  ΘΕΟΔΩΡΑ
11. ΛΙΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
12. ΛΟΥΚΑΚΗ ΜΑΛΒΙΝΑ
13. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΗΣ
14. ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15. ΜΠΡΙΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
16. ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17. ΠΕΠΑ ΕΙΡΗΝΗ
18. ΠΥΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
19. ΣΑΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
20. ΣΚΑΠΙΝΑΚΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ
21. ΣΜΥΡΝΙΟΥΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
22. ΣΤΕΙΡΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ
23. ΤΣΑΠΡΑΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
24. ΤΣΕΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
25. ΦΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26. ΧΑΛΛΙΟΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
27. ΧΑΨΑ ΕΛΕΝΗ
28. ΧΟΥΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
29. ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΡΕΝΙΑ


ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1. ΝΟΥΣΙΑ ΜΑΡΙΑ

Β)    ΔΑΚΕ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ
1. ΑΓΙΩΡΓΟΥΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
2. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3. ΑΣΠΡΟΥΛΗ ΦΙΛΙΤΣΑ
4. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕ 1
5. ΒΟΥΚΟΥΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ    ΠΕ 12
6. ΔΑΜΑΛΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
7. ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
8. ΚΕΛΕΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9. ΜΙΧΑΛΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
10. ΜΟΝΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
11. ΜΠΟΛΙΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
12. ΠΑΠΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
13. ΡΥΜΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
14. ΡΟΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15. ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
16. ΤΣΑΜΠΗΣ ΚΩΣΤΑΣ


ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
2. ΧΑΛΙΟΡΗ -ΝΥΚΤΑ ΡΟΗ


Γ)    ΕΣΑΚ -ΔΕΕ
1. ΒΕΝΕΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
2. ΛΙΓΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΦΑΦΑΛΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

Δ)     ΠΑΣΚ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ Ν. ΧΙΟΥ
1. ΒΛΥΣΙΔΟΥ ΑΝΘΗ
2. ΒΛΥΣΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
3. ΖΟΥΝΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
5. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
6. ΛΕΟΝΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7. ΜΙΚΕΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ
8. ΜΗΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9. ΜΟΝΕΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
10. ΜΟΝΙΑΡΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ
11. ΜΠΟΛΜΠΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12. ΞΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13. ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
14. ΠΟΥΛΕΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ



ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1. ΓΑΛΑΤΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
2. ΚΑΡΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε)     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. ΖΑΧΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
3. ΗΛΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
4. ΚΑΚΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
5. ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΤΟΥΛΑ
6. ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
7. ΛΕΥΚΑΔΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
8. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ
9. ΜΠΡΙΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
10. ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ
11. ΠΡΙΝΟΥ ΑΛΙΚΗ
12. ΣΤΑΘΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ
13. ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ


ΓΙΑ ΕΞΕΛΕΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1. ΚΟΥΜΠΙΑ ΣΙΜΟΝΗ

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ